Sp***ageri maro dupa tratament

Intrebare postata de fetitzacuminte cu 6 ani in urma - 0 raspunsuri
Grupurile de discutie din care face parte intrebarea: Candidoza

Buna..iau tratament de 3 zile pt candida..in urma unui control la medicul ginecolog..mi-a dat crema vaginala Lomexin si pastile Fluconaxolo de 200 de mg sa iau o data la 3 zile si sa repet de 3 ori(crema de folosit zilnic timp de 6 zile).Problema este ca dupa 3 aplicatii de crema.am vazut ca am niste sp***ageri moronii deschis...este din cauza tratamentului?Cm trebuie sa apara doar peste 7-8 zile..ce ar trebuii sa fac??

×
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!
×

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Spam
Categorie gresita
Abuz

Aceasta intrebare nu are raspunsuri!

Participa la comunitate si fii prima persoana care raspunde la intrebare!

Raspunde

×
×
Felicitari! Raspunsul a fost postat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost editat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost sters cu succes!
Se incarca...

Cauta

Nu ai gasit ce cauti? Cauta intrebari similare sau adauga o intrebare noua.

Adreseaza o intrebare!

Comunitatea SfatulMedicului este pregatita sa raspunda la intrebarea ta!

Adreseaza o intrebare

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.