Este normal ca dupa 2 saptmani de la intreruperea anticonceptionalelor sa apara sp***ageri maronii?

Intrebare postata de Utilizator11574371428 cu 2 saptamani in urma - 0 raspunsuri
Grupurile de discutie din care face parte intrebarea: Boli genitale feminine

Am luat mercilon 3 luni si acum 2 saptmani am avut ultima menstruatie..astazi am avut senzatia de discomfort, acel semn ca menstruatia urmeaza sa vina p***aand, dar de fapt am doar sp***ageri maronii..o fi pt ca am intrerupt anticonceptionalele? mentionez ca nu am avut relatii intime neprotejate.
Multumesc

Aceasta intrebare nu are raspunsuri!

Participa la comunitate si fii prima persoana care raspunde la intrebare!

Raspunde

×
×
Felicitari! Raspunsul a fost postat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost editat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost sters cu succes!
Se incarca...

Cauta

Nu ai gasit ce cauti? Cauta intrebari similare sau adauga o intrebare noua.

Adreseaza o intrebare!

Comunitatea SfatulMedicului este pregatita sa raspunda la intrebarea ta!

Adreseaza o intrebare

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.