Dureri după avortul medicamentos

Intrebare postata de MembruMobileApp1493571864 cu un an in urma - 0 raspunsuri
Grupurile de discutie din care face parte intrebarea: Avortul

Buna. Cu o săptămâna in urma am făcut avort medicamentos. Totul a dep***as fără dureri și sângerările aproape sau oprit din a 2-a zi. Dar iată ca in a 5-a zi mi s-au început niște dureri abdominale groaznice care sunt prezente și acum in a 7-a zi. Medicamentele practic nu ma ajuta sa scad durerea doar dacă beau doze mari. Menționez ca sp***ageri nu am. Îmi p***age un pic de sânge amestecat cu mucozitate. Cheaguri nu am. Azi luat oxitocina și eliminările nu s-au schimbat. E normal sa am așa dureri după 5 zile. Va rog da-ți-mi un sfat ce sa fac. SUNT FOARTE SPERIATA!

×
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!
×

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Spam
Categorie gresita
Abuz

Aceasta intrebare nu are raspunsuri!

Participa la comunitate si fii prima persoana care raspunde la intrebare!

Raspunde

×
×
Felicitari! Raspunsul a fost postat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost editat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost sters cu succes!
Se incarca...

Cauta

Nu ai gasit ce cauti? Cauta intrebari similare sau adauga o intrebare noua.

Adreseaza o intrebare!

Comunitatea SfatulMedicului este pregatita sa raspunda la intrebarea ta!

Adreseaza o intrebare

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, firma ActiveSoft, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin Sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.