Avort

Avortul
Intrebare postata de luiza&pato cu 10 ani in urma

De ce a murit la trei luni in buertica bebele?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (3)

luiza&pato (acum 10 ani)

nu stiu ce sa intamplat .Cand am ajuns la ecograf vorbea medicu cu adistenta ca nu are puls .eu am intrebat ca ce nu are puls ei mi au raspuns :decat timp nunti a venit ciclu ?am raspuns ca din luna octombrie si eram in data de 5noiembre 2013 intrebarea mea este:de ce m au anesteziat total?de ce au ascuns ce se intampla cu sarcina mea?la ecograf i arata medicului la monitor ca am 11si un 5 asa mi au scris in biletu de e xternare.va multumesc sper sa ma ajutati sa mi linistesc constinta

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

anca (acum 10 ani)

nu se stie din ce cauza,,de multe ori chiar si dupa analize nu au o cauza a mortii
mie mi-a zis medicul ca de multe ori corpul elimina fructul daca nu e sanatos
data urmatoare cand vei incerca sa ramai gravida te sfatuiesc sa incepi din timp cu acid folic si cat mai multa grija de tine
iti doresc multa liniste sufleteasca si sa stii ca nu esti singura care a trecut prin asa ceva

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

luiza&pato (acum 10 ani)

multumesc stimata domnisoara sau doamna Anca va doresc un Craciun fericit!!si tot ce va doritii sa vi se implineasca cu drag luiza

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: