Isoprinosine poate afecta stomacul deoarece fiica mea acuza dureri groaznice de stomac?

Intrebare postata de MembruMobileApp1519035858 cu un an in urma - 0 raspunsuri
Grupurile de discutie din care face parte intrebarea: Afectiuni respiratorii la copii Raceala Sinuzita Infectie respiratorie

Am fost internata si am fost diagnosticata cu helicobacter pylori am luat tratament cu antibiotic si nexium si ulterior ni s-a dat un nou tratament pt citomegalovirus cu isoprinosine si din nou au aparut durerule de stomac ce sa fac ? am sunat doctorul si mi s-a spus ca nu are de ce sa o doara stomacul ce sfat imi dati caci nu stiu ce sa fac sunt disperata nici stiu ce fac.

Aceasta intrebare nu are raspunsuri!

Participa la comunitate si fii prima persoana care raspunde la intrebare!

Raspunde

×
×
Felicitari! Raspunsul a fost postat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost editat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost sters cu succes!
Se incarca...

Cauta

Nu ai gasit ce cauti? Cauta intrebari similare sau adauga o intrebare noua.

Adreseaza o intrebare!

Comunitatea SfatulMedicului este pregatita sa raspunda la intrebarea ta!

Adreseaza o intrebare

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.