ESTE STEROIDUL OMNADREN UN DROG?

Suplimente nutritive
Intrebare postata de membru213414 cu 12 ani in urma

As dori sa stiu va rog daca steroidul Omnadren este un drog si daca da atunci este si unul periculos?Ce efecte secundare poate avea asupra corpului?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (3)

sefu tau (acum 11 ani)

niki nu te gandi sa nu iei omnadren esti freeri dc nu iei

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

razvan (acum 11 ani)

bai incultule ai grija ce vorbesti,s-ar putea ca alti sa asculte de p**aurile tale de sfaturi si sa isi distruga corpul nesimtit si prost ce esti.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Daniel (acum 10 ani)

Daca tii la sanatatea ta, iti sugerez sa nu introduci hormoni in organism fara a fi nevoie. Mentionez ca testosteronul introdus in organism, face ca testiculele sa se "leneveasca" si sa nu mai produca si ele asa cum fac in mod normal, acest hormon. Prin urmare la intrerupere, nivelul de testosteron din organismul tau va scadea si vei avea tulburari sexuale. In alta ordine de idei, testosteronul din medicamente NU este identic cu cel produs de organismul tau si va avea efecte negative asupra sanatatii.
Este valabil pentru toti hormonii nu doar pentru steroizi.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: