Cauta afectiune/simptom/conditie medicala
Cere sfatul medicului
Cere sfatul
medicului

Ce se intampla ?

Membru anonim · acum 12 ani
Buna am 15 ani aproape 16 si azi am facuto pentru prima data nu a curs nici o picatura de sange .. De ce oare ?
Raspunde
−50%până la

Aplicația Sfatul Medicului

Prima ta întrebare, mai ieftin în aplicație

Descarcă aplicația și pune prima întrebare cu până la −50% reducere.

Scanează pentru a descărca aplicația SfatulMedicului Scanează cu telefonul
App Store Google Play
Raspunsuri (1)
A
Anonymus-“-
acum 12 ani
Exista mai multe posibilitati

ori ai un himen complezant, foarte elastic, care nu s-a rupt ori himenul tau era deja rupt

himenul se poate rupe cu ocazia unor exercitii fizice viguroase, in timpul masturbarii, daca folosesti tampoane, etc

te sfatuiesc sa te documentezi foarte bine in legatura cu contraceptia si cu protectia impotriva bolilor cu transmitere sexuala
0 Raspunde
Raspunde la intrebare
Scrie raspunsul, apoi te autentifici rapid (sau iti faci cont) ca sa-l publici — textul nu se pierde.

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.