Adina raspuns medic

Sarcina
Intrebare postata de ADINA_1977 cu 10 ani in urma

Buna! nu am fost la medic petru ca cred ca suntem prea mici si nu ne vedem, ultimul cm a fost pe 27 aprilie, conceperea bebelui a fost pe 10-11 mai, voi ce spuneti?! ne vedem?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (9)

dalina2007 (acum 10 ani)

in cazul meu am conceput bebele pe 26 apr si l-am vazut la eco pe 31 mai;
ca si idee stiu ca se vede si la 5 sapt de la ultimul cm; in cazul meu l-am vazut la 6 sapt si 3 zile

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ADINA_1977 (acum 10 ani)

buna dalina 2007, pe 15 iunie am programare, sper sa-l pot vedea si sa fie in regula.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Medic SfatulMedicului MMedic SfatulMedicului este un medic autorizat SFM (acum 10 ani)

La 5-6 saptamani va putea fi vizualizat prin intermdiul ecografiei transvaginale.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Raspunde intrebarilor din grupul Sarcina.

ADINA_1977 (acum 10 ani)

multumesc, dar as dori sa stiu cum sa calculez, tinand cont de ultimul cm sau de data conceperi

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

dalina2007 (acum 10 ani)

se calculeaza de la ultimul cm

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ADINA_1977 (acum 10 ani)

multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ADINA_1977 (acum 10 ani)

cu mare durere va informez ca sarcina mea sa oprit din evolutie, va doresc sarcina usoara in continuare celor cu burtici iar celor care trebuie sa nasca, nastere usoara. Va pup

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

dalina2007 (acum 10 ani)

imi pare tare, tare rau! sa fii puternica si sa te ajute Dumnezeu cu un bebe sanatos pe viitor

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ADINA_1977 (acum 10 ani)

multumesc, esti o draguta

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: