Spune ca nu vrea sa ma piarda dar iese cu alta

Psihologia cuplului
Intrebare postata de Flori123456 cu 9 ani in urma

Am avut o relatie cu un baiat un an, el mai mic ca mine. L-am cunoscut cand era cu alta fata. Eu nu am stiut de relatie, am aflat, s-a despartit de ea, in fine. A fost frumos, toate bune, pana a inceput sa faca unele lucruri urate. Era cu mine imi zicea " ce buna e asta", "cat de frumoasa e vezi cep***aare". Bun am trecut peste. Apoi am intrat pe facebook-ul lui, deoarece simtea ca ceva nu este in regula si am vazut cum se poarta cu alte fete: le vorbea cu iubita, ii spunea uneia ca tine la ea etc. Bun, m-am certat cu el mi-a spus ca totul este la caterinca si ca sunt nebuna. M-am despartit de el, bineinteles eu ca p***a m-am intors la el..Ne-am despartit pe motivul asta de 3 ori..El cand se despartea de mine , in timpul acela, isi facea de cap, iesea cu altele,se combina cu altele, chiar daca mie nu imi recunostea, apoi se intorcea la mine spunandu-mi ca nu poate trai fara mine, credeam ca ma iubeste, dar tind sa cred ca o facea doar pentru sex. Acum la fel, ne-am despartit si totusi mie mi-a parut rau poate pentru ca il iubeste prea mult mereu am iertat orice sa il stiu langa mine.M-a sunat mi-a spus ca nu vrea sa ma piarda, doar ca este foarte confuz. Chiar si mamei lui i-a spus ca tine la mine. Am vrut sa ne vedem dar mi-a bagat motivul ca nu are bani si totusi azi era cu alta fata in oras, si chiar si-au facut poze si le-au pus pe facebook. Eu ce sa mai cred? De ce imi spune ca ma iubeste ca nu poate fara mine, de ce mereu se intoarce la mine daca el iese cu altele? Este mai mic ca mine poate este imatur..nu stiu ce sa mai cred..mereu mi-a spus ca eu sunt perfecta pentru el ca ma iubeste cu adevarat, dar tind sa cred ca minte,defapt nu stiu ce sa mai cred

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (1)

irina (acum 9 ani)

Lasal dai pace ca no sa se schimbe ai sa ai de suferit numai dupa relatia aceasta iubestete pe tine insuti nu asculta brosoaele lui daca stii ca iese cu altelecum poti sa te mai saruti cu el nu este perechea ta potrivita. Baiatul care iubeste cu adevarat nu se duce cu altele. Te sfatuiesc sati gasesti ubirea adevarata.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: