Cauta afectiune/simptom/conditie medicala
Cere sfatul medicului
Cere sfatul
medicului

Copil?

Membru anonim · acum 7 ani
Bună am o fetiță de 8 luni jumate de la o luna e mănâncă lapte praf problema e ca nu vrea sa îl accepte mai mult de o luna și asa am ajuns sa tot schimbam laptele as vrea sa știu ce sa fac am fost la medic da ne zis ca nu are nimic ci pur și simplu face mofturi
Raspunde
Raspunsuri
Nu sunt raspunsuri inca. Fii primul care raspunde!
Raspunde la intrebare
Scrie raspunsul, apoi te autentifici rapid (sau iti faci cont) ca sa-l publici — textul nu se pierde.

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.

Ai si tu o intrebare?

Comunitatea Sfatul Medicului e pregatita sa raspunda, gratuit.

Medicii care te pot ajuta

Vezi toti medicii din grup

Urmareste Sfatul Medicului

Aboneaza-te la Newsletter