Coronavirus Update

Durere la 6 săptămâni după operația fai?

Intrebare postata de Mariusmrs cu o luna in urma - 0 raspunsuri
Grupurile de discutie din care face parte intrebarea: Operatie ortopedica

Bună seara,
Am fost operat de FAI, sinovita sold drept cu osteopastile tip CAM.
Ulterior după o luna de la operație s-a descoperit ca am tbc nepulmonar și asta ar fi cauza problemei. Am început tratamentul tbc acum o săptămână, ma simțeam bine, mai aveam puțin și mergeam pe picioarele mele pana acum 3 zile când m-am trezit din somn și nu mai pot mișca piciorul cu soldul operat în anumite poziții.
Stand in pat nu îl pot ridica în sus sau mișca stânga dreapta fără sa ma doara foarte tare, de parca m-ar înjunghia ceva, și culmea durerea e accentuata în genunchi.
Ce ar putea fi? Inclusiv când merg în cârje dacă ating greșit cu vârful degetului solul ma înjunghie piciorul.

Aceasta intrebare nu are raspunsuri!

Participa la comunitate si fii prima persoana care raspunde la intrebare!

Raspunde

×
×
Felicitari! Raspunsul a fost postat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost editat cu succes! Felicitari! Raspunsul a fost sters cu succes!
Se incarca...

Cauta

Nu ai gasit ce cauti? Cauta intrebari similare sau adauga o intrebare noua.

Adreseaza o intrebare!

Comunitatea SfatulMedicului este pregatita sa raspunda la intrebarea ta!

Adreseaza o intrebare

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.