Ciclul menstrual

Intrebare postata de ana maria186 cu 15 ani in urma

De la intreruperea anticonceptionalelor (febroarie ) mi-a venit ciclul cu o intarziere de19 zile pe 14 aprilie si acum cu o intarziere de 29-30 zile mi-a venit ceva foarte putin _cateva picaturi maronii nu stiu ce se intampla de am atatea neregularitati de cand am intrerupt anticonceptionalele

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (2)

georgian9103758 (acum 15 ani)

Eu am intrupt pilulele si mi-a mai venit dupa 80 de zile. Nu ramasesem insarcinata ci am descoperit ca am ovare polichistice. Poate e doar o raceala...eu zic sa te duci la doctor.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

corina dan (acum 8 ani)

Incercati sa mergeti si la endocrinologie,dar sa faceti ecografie,analizele pot iesi bune dar dk e vb de un nodul mic nu se vede la analize

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: