Cauta afectiune/simptom/conditie medicala
Cere sfatul medicului
Cere sfatul
medicului

Ce poate fi?

Membru anonim · acum 11 ani
Buna ziua am avut ciclu menstrual pe data de 6 ianuarie,acuma este data de 20 februarie si nu a venit,dar in schimb am o scurgere maronie aproape de o saptamna si doua zile mi-a mers burta,contctul sexual tot timpul a fost protejat
Raspunde
−50%până la

Aplicația Sfatul Medicului

Prima ta întrebare, mai ieftin în aplicație

Descarcă aplicația și pune prima întrebare cu până la −50% reducere.

Scanează pentru a descărca aplicația SfatulMedicului Scanează cu telefonul
App Store Google Play
Raspunsuri
Nu sunt raspunsuri inca. Fii primul care raspunde!
Raspunde la intrebare
Scrie raspunsul, apoi te autentifici rapid (sau iti faci cont) ca sa-l publici — textul nu se pierde.

Raspunsurile oferite prin intermediul site-ului sunt de natura educationala si informativa si nu pot fi considerate, in nici o situatie, ca fiind asimilate unor consultatii sau analize medicale de specialitate.

Datorita insusi modului in care functioneaza comunicatiile intermediate de internet, o consultatie medicala amanuntita nu este posibila, prin urmare, informatia medicala prezentata de site-ul nostru nu trebuie folosita ca alternativa a consultului medical realizat in persoana de un medic specialist.

SfatulMedicului.ro, precum si toti colaboratorii ale caror sfaturi sunt recepţionate prin sfatulmedicului.ro, nu pot fi considerati raspunzatori pentru nici un prejudiciu/pierdere de orice fel. Pentru a putea utiliza site-ul SfatulMedicului.ro trebuie sa fiti de acord cu Termenii si conditiile.

Ai si tu o intrebare?

Comunitatea Sfatul Medicului e pregatita sa raspunda, gratuit.

Urmareste Sfatul Medicului

Aboneaza-te la Newsletter