Fisura vaginala

Boli genitale feminine
Intrebare postata de MembruMobileApp150330210425922 cu 8 ani in urma

Buna seara,am 27 de ani ,de 6 ani de cand am nascut ma confrunt cu o fisura a tesutului linga vagin,o zgarietura care nu curge nu e infectata.ma deranjeaza foarte tare ma ustura la urinat ,la apa si la contact sexual ,si ma mananca,sunt zile cand se inflameaza tare si se deschide parca aceea zgarietura.am fost la mai multi medici care mi-au dat tratament alifi,ovule pastile am facut ultimul test papanicolau in noiembrie 2015 a iesit bine si am fost iar la doctor ginecolog care a zis ca nu are ce sa imi faca e ceva din piele doar sa incerc tot cu creme cu vitamina a.nu imi trece cu nimic sunt disperata am zis dr sa ma coase sau cauterizarea a zis ca nu se poate.am folosit triderm,nidoflor,galbenele canesten,ovule,betadine,ceaiuri etcc....va rog sa ma ajutati ce sa fac cum sa procedez ce este si de ce?multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (1)

EMA_S (acum 8 ani)

Nu mai da cu gel sau sapun in zona aia o perioada.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: