Va rog sa ma ajutati

Boli cu transmitere sexuala
Intrebare postata de laur. cu 14 ani in urma

Am facut sex neprotejat cu o fata si in timpul actului , aceasta a sangerat . A zis ca era virgina , dar nu cred si nici pe stop nu era . Este posibil sa fi avut vreo boala sau infectie? Daca da , ce ?
MULTUMESC ANTICIPAT

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (37)

Maria C (acum 14 ani)

De unde vrei sa stim noi ce fel de boala a avut fata....Nu o cunosteai? Te-ai culcat cu ea asa din intamplare? Ai vre-un fel de simptom in acest moment?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

laur. (acum 14 ani)

nu am deocamdata nici un simtom , da... cam din intamplare.... intrebam daca e posibil si cam ce boli se manifesta in acest fel

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ionica (acum 14 ani)

Poate nu a fost destul de lubrifiata si de aceea a sangerat.... Fata cu care te-ai culcat era o oarecare, nu o cunosteai?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

laur. (acum 14 ani)

nu o cunosteam , neam intalnit intrun hotel , am stat aseara pana tarziu , neam culcat si de dim a plecat . dar a sangerat mai mult , adica sa patat putin cearceaful , si mam murdarrit si eu .Ea a zis ca era virgina , dar mie greu sa cred , mai ales pt ca a intrat usor

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

oana (acum 14 ani)

:)) Ce virgina se intalneste cu un necunoscut la hotel pt o noapte fierbinte
Cum e posibil sa fi atat de naiv sa o faci neprotejat cu o necunoscuta. Nu degeaba se zice ca uneori ganditi cu sexul

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ionica (acum 14 ani)

Poate trebuia sa-i vina menstruatia si de aceea au curs acele picaturi. Eu cred ca nu ar trebui sa-ti faci probleme. Pe viitor incearca un prezervativ. Bafta!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

laur. (acum 14 ani)

menstruatia cica ii venise pe 3 si presupun ca ii trecuse

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

N MISU (acum 14 ani)

SI eu am patit ceva de genul dar am mers la spt de boli venerice si mi-am facut analize si au iesit bune
hai sa iti spun cum functioneaza treaba asta-
sculamentul are perioada de incubatie intre 3-8 zile .daca in 10-12 maxim 15 zile nu ti-a iesit nimic pe penis e ok,dupa asta in clasament vine sifilisul care e f periculos.are perioada de incubatie intre 40-90 zile si asta inseamna ca nu poti face analiza sangelui deoarece tre sa fii in termenul asta de timp sa apara la analize si in ultimul rand este sida care e cea mai parsiva boala cu transmitere sexuala si adica;o iei,o porti si nu apare la analize.nu declanseaza si nici nu apare la analize pana nu a declansat.
Inca ceva:sculamentul nu il iei ca barbat sau femeie daca ai organismul ful de anticorpi.Si inca ceva.Multe femei au sculament si nu stiu pentru ca la ele nu se manifesta decat printrun miros urat si abea dupa ce la dat la un barbat si vine ala de-i crapa capatina.M-a ferit d-zeu si ii multumesc.
la sifilis tre sa stai internat in spital,adica tratament sub observatie.Dupa un an te prezinti la analize si daca ies naspa iar te interneaza si tot asa...Sifilisul lasa si cicatrice in sange.Este exact cum ai avea pe piele o cicatrice de la o rana veche.Cicatricele din sange denumite pop**ar cruci in sange nu se vad decat la microscop si in functie de cat de greu a fost sifilisul atate cruci in sange apar,1,2,3.
Toata smecheria este orice boala ai avea,ia-o din pripa ca asa se va trata mai usor.M-am uitat intrun atlas de medicina si am vazut niste penisuri explodate la propriu,crapate in patru efectiv,de marimea unui pumn.Hai cu sanatate si aveti grije prin ce scorburi umblati!!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ionica (acum 14 ani)

Esti sigur ca menstruatia i-a venit pe data de 3??? Oare mai poti avea incredere in acea fata? Sangerarea care a aparut poate avea mai multe cauze. Poate ai facut miscari brutale in timpul sexului si de aceea a sangerat...Nu sunt medic, doar imi dau cu parerea...Succes pe viitor si ai grija cu ce fel de fata te culci!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

elena (acum 14 ani)

Este posibil sa fi avut o boala cu transmitere sexuala.De unde ai aflat de domnisoara? Sau v-ati intalnit intamplator.
poti sa-ti faci niste analize peste ceva timp sa vezi cu ce te-ai ales

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

007 (acum 14 ani)

pai da-ti tu adresa si telefonul,ca data viitoare sa se culce cu tine?ce zici

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

oana (acum 14 ani)

Eu sunt femeie, familista, si consoder ca individul asta nu merita raspunsuri nici macar la intrebarea ce cauta el pe lumea asta... Incearca, domnule, si zoofilia...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cristina (acum 14 ani)

Singurul lucru care cred eu ca poate sa-ti redea linistea e sa-ti faci analizele, doar tu poti actiona pentru a te asigura ca nu te-ai "captusit" cu nimic... parerile noastre online sunt subiective si n-au niciun fundament real, deci tot de tine depinde, nimeni nu te poate linisti asa, pe nevazute... iar data viitoare ceva mai multa prudenta n-ar strica...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Cati ca tine??? (acum 14 ani)

Lumea e inconstienta! acum cu atea boli grave ti-ai gsit sa chefuiesti asa?? Fa-ti analize peste un timp de la incident! pentru chiar daca tipa respectiva nu a avut boli genitale poate ti-a transmis hepatita b sau cine stie ce alt virus si pe viitor ai mai multa gija sa nu ami treci prin asa ceva si invata-ti si prietenii si prietenele ca altfel se umple lumea de bolnavi!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

euu (acum 14 ani)

mie una mi s-a intamplat din cauza k aveam o infectie vaginala si este posibil k si ea sa fi avut si de aceea sa sangereze,dar dak nu ai nmk nu ai dc sa iti faci probleme ptr k dak era s t infecteze ji pe tine iti apareau niste bubite kre t usturau.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cristana (acum 14 ani)

buna laur,sincer nu cred ca ar fi vorba de vreo infectie boala, poate ca intradevar fata era virgina si te -ai inselat tu.ca sa fi tu in siguranata si linistit, du-te si fa un control la spital.mult noroc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ioana din tulcea (acum 14 ani)

sunt o familista convinsa am 18 ani de casatorie si an viata mea nam cunoscut alt barbat decat sotul meu cu toate ca tentatiile vietii au fost destule ce sati spun dute si fati un control si asigurate ca nai nimic si apoi gasesteti o fata buna ca sunt atatea si traiesteti viata ca taei frumoasa sii numai una

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

maria (acum 14 ani)

dar de ce n-o credeti si pe saraca fata ca era virgina? vad ca problema se pune numai din punctul de vedere al barbatului care si-a infipt-o, a scuturat-o si a plecat cu ganduri mai putin increzatoare. Baiete, daca ti-ai satisfacut organul, trebuie sa-ti satisfaci si creierul. sun-o si intreb-o daca se simte bine, daca n-a avut vre-o boala.... nesimtitii de barbati!!!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

floryny (acum 14 ani)

Sunt de aceeasi parere cu maria, dar si fata nu era 'usa de biserica' ac***a in vedere ca doar s-au cunoscut si gata...au impartit acelasi pat.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

diana (acum 14 ani)

Cum sa credem ca era virgina.Virginele sunt rare si mai ales cele care isi dau intalnire cu necunoscuti in hoteluri.
Crezi ca are nr ei de telefon, eu una nu cred dupa cum zice ca s-au intalnit
S-au cunoscut s-au simtit bine au facut schimb de ciuperci si atat

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Advertisement Advertisement
Pag 1 din 2