Cum se desfasoara?

Avortul
Intrebare postata de MembruMobileApp305144 cu 8 ani in urma

Buna ! Am 19 ani si am ramas insarcinata in 1 luna si 5 zile. Nu pot pastra copilul din motive foarte personale. Vineri merg sa fac avortul. Stiu care sunt tipurile de avort si cum decurg. Insa,sunt foarte speriata. Multe femei spun ca doare ingrozitor si ca timp de cateva saptamani nu iti revii. Voi ce spuneti?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (2)

andreea0123 (acum 7 ani)

Nu am facut nici macar un avort dar mai promitator imi suna avortul medicamentos. Parerea mea :-?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Glenn (acum 7 ani)

Ai nevoie de un împrumut de afaceri? Noi oferim împrumuturi de afaceri cu o rată foarte minimă anuală a dobânzii la nivelul de 3%, de la 1 an la 30 de ani, perioadă de o durată de rambursare către toate părțile lumii. Ne da împrumuturi de la 5,000.00 € la 20 de milioane de dolari Statelor Unite. De asemenea, vom da credite pentru afaceri persoanelor fizice si companiilor, le-am da credite pentru a începe o afacere sau pentru a îmbunătăți afacerile lor, la o rată de 3%. Noi vă putem împrumuta până la 20 de milioane €. Pentru a obține mai multe informații, e-mail: [email protected]

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: