Va rog sa ma ajutați la ce am scris ?

Ametelile si vertijul
Intrebare postata de Alex cu un an in urma

Bună seara . De vreo 4 luni de zile ma confrunt cu niște probleme foarte urate pentru mine ... sunt bărbat am 27 ani . Într-o seara stand în pat cu soția mea pur și simplu nu m-am mai simțit mana și de acolo mam sperit pe urma a urmat ceva urta am început sa tremur tot sa nu mai pot respira sa îmi bata inima tare și o stare foarte urata de leșin deși nu am leșinat niciodată în viata mea ... am lasat energizantul credeam ca ie din vina lui nu mai beau de 3 luni jumate absolut nimic ce conține cofeina nici măcar cola la o luna iarăși stand pe canapea din nou mi sa mișcat capul involuntar și iarăși aceeași problema ca prima data dar de atunci am o frica de moarte tot timpul ma gândesc ca o sa îmi fie rau ca o sa mor ca o sa fac infract tot felul de chestii de astea imi dau filme singur și atunci ma speri foarte tare ... după ce am pățit a2a oara aceeași problema am mers la medic în Irlanda pentru ca sunt aici de 2 ani de zile mia luat diabetul la.inima la tot și nu îmi spunea ca am nimic daca era ceva grav ma interna... iam spus simptomele ca după ce ma speri și imi bate inima tare ma ia o durere de stomac îmi vine sa vomit ametesc nu am putere în picioare ma clatin si asta ie de vreo luna de zile și ma doare și pieptul și în gura stomacului simt un nod pe urma ma doare gatul tot felul de dureri care ma sperie ca as putea face infract ca doar la asta ma gândesc de mult timp și asta ma face sa ma speri pe urma ma ia un tremurat în tot corpul apoi ma speri și mai tare și culmea dacă ma pun sa dorm și 20 min nu mai am nimic după ce ma trezesc dar frica asta ca o sa mor ma sperie foarte tare pentru ca am citit pe internet tot felul de chestii și gata am zis ca ma doare pieptul și am dureri musculare și ma gândesc gata o sa mor mulțumesc frumos deși am punctat total aiurea dar sper sa înțelegeți ceva din cea ce am scris daca ați putea să îmi spuneți ce sa fac

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (3)

Alex (acum un an)

Sper sa îmi răspundă cineva

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

0 Advertisement
Admin SfatulMedicului (acum un an)

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-ale-inimii-si-vaselor/palpitatiile-semn-al-anxietatii-sau-al-unei-boli-de-inimai_15193

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Iri (acum 8 luni)

Sunt bolile moderne stres și toate altele ,acasă de unde ai plecat este rezolvarea ,mulți sunt ca tine și ca mine ,

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: