Durere de cap

Alergii
Intrebare postata de madyuzza cu 10 ani in urma

Buna ziua. De trei ani de zile ma confrunt cu tuse pe timp de iarna. In momentul cand trece anotimpul rece imi trece si tusea. Am fost anul trecut la medicul de familie mi-a dat antibiotice pentru tratarea unei laringite. Anul acesta am fost la specialist, am facut ecograf la plamani nu am nimic. A zis ca sunt alergica si mi-a dat Montelukast Actavis care mi-a facut bine. Dar de cateva zile am o durere de cap in mijlocul capului. E o durere asa care pulseaza cateodata. In general numa seara o simt, azi am simtito de azi dimineata. Cateodata simt o presiune. Am fost la medic mi-a spus sa iau antinevralgic cateva zile. Am luat antinevralgic dar nu ma lasat durerea. Cateodata ma sperii si ma ia cu palpitatii, sau am momente de neliniste. Cateodata mi-e somn toata ziua. Precizez ca durerea o am si dinainte sa incep tratamentul cu Montelukast. Mi sa zis ca ar putea sa fie si o reactie adversa la acest medicament. Multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (1)

buna (acum 10 ani)

as putea sa va ajut ,sunt terapeut naturist.Ar trebui sa va stiu grupa de sange.Eu cred ca nu este vorba de o singura afectiune ci de o simptomatologie datorita a 2-3 probleme.Va rog sa ma cautati la adresa de mail terapeutliniuta jos naturist ,asa scriu adresa deoarece altfel nu o puteti vedea.Numai bine

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: