Alcool

Alcoolism
Intrebare postata de omamika cu 14 ani in urma

Exista pastile care reduc pofta de alcool?si daca da ,ce efecte secundare ar avea?va multumesc.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (11)

raluca (acum 14 ani)

Iti poti procura de la plafar sau farmacie tinctura alcool stop. Se administreaza cate 15-20 picaturi de 3 ori/zi, inainte de masa, intr-un pahar cu apa plata; se poate pune si in bautura alcoolica sau in alte lichide reci. Se administreaza timp de minim 1 luna. Efecte adverse nu sunt la aceasta tinctura. Mult succes!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

omamika (acum 14 ani)

multumesc mult clara.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

alina (acum 14 ani)

tinctura asta am folosit-o, dar scimba gustul li8chidului in care o pui si nici nu are nici un efect....e apa de ploaie...nu da banii aiurea!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

omamik (acum 14 ani)

asa credeam si eu k e apa deploaie.oricum,multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Florica (acum 14 ani)

Prietenu meu bea si dupa aceea devine nervos si nu sie ce face uita totu ce are

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

OMAMIK (acum 14 ani)

CRED CA AR TREBUI SA MEARGA LA DEZINTOXICARE SAU CAM ASA CEVA.ORICUM DACA E VIOLENT NU MERITA SA STAI CU EL DAR IL POTI AJUTA

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

dany (acum 14 ani)

picaturile leam folosit si ptr. sotul meu dar nu am rezolvat nimic iam pus si 50 de picaturi in vin dar a fost in zadar nu stiu ce sa mai fac am incerca si cu bune si cu rele

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

omamika (acum 14 ani)

cred ca multe dintre noi ne confruntam cu problema asta,a sotilor nostri,am ajuns la concluzia ca ei trebie sa aiba bunavointa si ambitie ptr a se lasa de bautura

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

edy (acum 11 ani)

cei care bea trebuie impuscati in cap ...si aruncati toti intr o groapa comuna ...iar apoi acoperiti bine cu mult pamant ! am 21 de ani stau cu tata de 3 ani si mi''a distrus viata ...nervii si tot...as vrea niste pastile sa i le pun in bautura sa i se face rau...sa il vad ca moare de rau. va salut

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

seba (acum 10 ani)

as vrea sa stiu si eu cine au inventat aceste plante proaste k si eu am consumat alchool dar mam lasat singur de el fara nici o planta

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

apetroaiei daniela (acum 8 ani)

Ce efecte secundare poate avea pastilutele de stop alcool?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: