Poate uleiul biostenix sensi oil sa redea auzul in 30 zile asa cum se spune in prospect?

Afectiuni ale urechii Tulburari de procesare auditiva Dopul de ceara in ureche Pierderea auzului Boala menieres Otita externa Otita
Intrebare postata de Utilizator21541584126 cu 5 ani in urma

Sufar de tinitus si pierdere de auz, cam 35%

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (5)

Utilizator21545215056 (acum 5 ani)

ESTE O ESCROCHERIE.EU AM CUMPARAT ACEST ULEI PENTRU CA AVEAM PROBLEME DE MAI MULT TIMP CU AUZUL, AM FOST PE LA CINCI MEDICI CU PROBLEMA MEA SI N-AM GASIT REZOLVARE. IN ULTIMA INSTANTA AM CUMPARAT PRODUSUL LA CARE SE FACEA O PREZENTARE ACERBA ATUNCI CAND L-AU LANSAT ONLINE. AM FOLOSIT PICATURILE DE BIOSTENIX TIMP DE O LUNA FARA SA CITESC PROSPECTUL.DUPA O LUNA AM CONSTATAT CA NU S-A IMBUNATATIT AUZUL, N-A DISPARUT TIUITUL SI ABIA ATUNCI M-AM GANDIT SA CITESC PROSPECTUL.
ASA AM AFLAT CA NU ARE CALITATI TERAPEUTICE , ESTE UN ULEI PENTEU IGIENA URECHILOR, EU AM LUAT TEAPA Ac***a IN VEDERE PRETUL FOARTE MARE AL ACESTUI PRODUS; 180 LEI. NU FACETI ACEEASI GRESA

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Utilizator21548030978 (acum 5 ani)

Foarte corecte observatiile utilizatorului respectiv.Si eu sunt unul dintre cei pacaliti de publicitatea agresiva si insistenta celor cu care am avut convorbiri telefonice si care au incercat sa ma pacaleasca si mai tare facindu-mi oferte de preturi diferite.Am''luat-o''dar n-as vrea sa pateasca si altii la fel.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Utilizator21551354690 (acum 5 ani)

in formularul de cumpărare era specificat pretul de 157lei;
făra alte cheltuieli de transport,
totalul înainte de confirmarea cumpărării e 157 lei,
iar după ce am apăsat butonul "cumpără" preţul întreg era
157+ 29 (cheluiieli de procesare) = 186 lei.

am anunţat-o pe prietena care m-a rugat să îi cumpăr de pe net, de smecheria asta.
de asemenea, i-am atras atenţia că nu găsesc prospectul acolo unde el se anuntă că ar fi de găsit.
că expresia "celule auditive " nu există.
nu îl mai vrea; voi refuza coletul.

.

evident, n u îl voi cumpăra.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Utilizator11566971897 (acum 4 ani)

Și eu am luat țeapă fiți atenți să nu pățiți și voi la fel.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Utilizator21637741092 (acum 2 luni)

Regret că ai întâlnit un produs atât de slab. Eu am avut mai mult noroc. Am cumpărat capsulele Oriton și s-au dovedit a fi într-adevăr eficiente. Este un remediu natural, conținând ginkgo biloba, magneziu, zinc, vitamina C și vitamine din grupa B. Citește mai mult despre fiecare componentă pentru a fi convins de eficacitatea Oriton. După doar 2 săptămâni de administrare, zgomotele în urechi au dispărut, iar după un curs de 2 luni am uitat complet că aveam vreo problemă cu urechile.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: