Semipareza dreapta remediu

Accidentul vascular cerebral
Intrebare postata de MembruMobileApp1486210458 cu 7 ani in urma

Sint o femee bolnava doresc sa va intreb unele lucruri nu pentru mine ci pentru ginerele meu care traieste cu fica mea in franta si au doi copii minori ginerele meu a fost sofer de tir a facut traseul franta italia acum 5ani a calcat strimb a intilnit o femee cu care a avut relatii intime femea sa indragostit de el cu toate ca stia ca are familie in franta la un moment dat ginerele sa racit si ca sa poata ajunge inapoi in franta trebuia un tratament de urgenta femea respectiva avea o sora doctorita la un spital asa la dus pe ginere acolo si ia facut sora ei o injectie in care a bagat o solutie butilica. se numeste se foloseste la botox de atuncea ginerele meu simte o paralizie pe partea dreapta deacum zice ca au inceput sa se atrofieze muschii se umfla incepind de la cap la picioare a fost la peste 40de medici in franta in germania in ungaria dar toate analizele iau iesit bune numai el este bolnav vas ruga din toata inima daca se poate sa ne indicati un tratament daca exista sa se desumfle mie mila si de el dar mai tare de fica mea si cei doi copilasi minori care au nevoie de ambii parinti va rog un raspuns cu stima si respect [email protected]

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (1)

Utilizator21637163197 (acum 2 ani)

Vreau sa-mi raspundeti la aceasta antrebare

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: