chisterectomie
buna ziua!in urma cu 3 saptamani mi s-a facut o chisterectomie,in urma careia ovarul mi-a fost injumatatit,dar a ramas functional.Dupa un control ulterior s-a constatat prezenta unui lichid la nivelul ovarului ,iar mentruatia a constat in cateava picaturi timp de doua zile.sa fie de la dereglari hormonale ?cand au inceput acele mici sangerari,am inceput un tratament contraceptiv indicat de medic,dupa care nu am mai avut sangerari deloc...As vrea sa stiu de ce nu am menstruatia normala si daca este normal acel putin lichid la nivelul ovarului operat ... Va multumesc!! [continuare]
Pagina 1 din 1 (1 rezultate)
- « Pagina precedenta
- Pagina urmatoare »
Programează-te rapid la medicii recomandați de SfatulMedicului.ro prin serviciul de programări Clickmed
Găsești peste 7500 de medici cu program disponibil
Alege medicul potrivit pentru: Ginecologie , Ecografie , Mamografie , Infertilitate .
Dr. Visan Ioana Gabriela
Centrul Medical Sana - Bucuresti
Dr. Bohiltea Roxana - Elena
Hyperclinica MedLife Grivita - Bucuresti
Dr. Dijmarescu Codruta
Clinica Medikali - Bucuresti
Dr. Laura Leonte
Donna Medical Center Traian - Bucuresti
Dr. Stan Alin Alexandru
Centrul de Medicina Materno-Fetala si Reproducere Umana - Bucuresti
Dr. Constantina Lungu
AKH Professional Klinic - Bucuresti


Urmareste Sfatul Medicului
Aboneaza-te la Newsletter