chisterectomie
buna ziua!in urma cu 3 saptamani mi s-a facut o chisterectomie,in urma careia ovarul mi-a fost injumatatit,dar a ramas functional.Dupa un control ulterior s-a constatat prezenta unui lichid la nivelul ovarului ,iar mentruatia a constat in cateava picaturi timp de doua zile.sa fie de la dereglari hormonale ?cand au inceput acele mici sangerari,am inceput un tratament contraceptiv indicat de medic,dupa care nu am mai avut sangerari deloc...As vrea sa stiu de ce nu am menstruatia normala si daca este normal acel putin lichid la nivelul ovarului operat ... Va multumesc!! [continuare]
Pagina 1 din 1 (1 rezultate)
- « Pagina precedenta
- Pagina urmatoare »
Programează-te rapid la medicii recomandați de SfatulMedicului.ro prin serviciul de programări Clickmed
Găsești peste 7500 de medici cu program disponibil
Alege medicul potrivit pentru: Ginecologie , Ecografie , Mamografie , Infertilitate .
Dr. Gheorghe Gica
Hyperclinica MedLife Grivita - Bucuresti
Dr. Horhoianu Irina
Clinica Medicum - Bucuresti
Dr. Lungu Mihaela
Centrul Medical Veridia - Bucuresti
Dr. Menagi Sibel
Memormed- George Georgescu - Bucuresti
Dr. Nicolae Mirela
Clinica San Antonio - Bucuresti
Dr. Vladu Cristina
Donna Medical Center Traian - Bucuresti


Urmareste Sfatul Medicului
Aboneaza-te la Newsletter