Dureri de stomac raspuns medic

Ulcer
Intrebare postata de ancutza21 cu 14 ani in urma

Am fost la medicul gastroenterolog si el mi-a dat aceste medicamente ca sa le iau timp de 2 saptamani.Nu mi-au facut nici o ecografie, pentru ca ziceau in primul rand ca le sunt stricate aparatele, iar in al 2 lea rand mi-a zis ca sunt prea tanara ca sa-mi fac astfel de analize. Acum nu stiu la ce medic specialist sa merg in cazul in care dupa ce iau pastilele recomandate de doamna doctor, nu-mi va trece durerea de stomac.
Va multumesc anticipat
Ana Lozovanu

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (4)

Adrienne (acum 14 ani)

Nu pot crede ca ai intalnit aceasta situatie si un astfel de raspuns la un cabinet particular.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Dr. Medicina Interna MDr. Medicina Interna este un medic autorizat SFM (acum 14 ani)

Sfatul meu este sa va consulte medicul specialist gastroenetrolog care v-a recomandat tratament, acesta v-a consultat si a prescris tratamentul. Daca simptomatologia persista acesta va v-a indica si alte investigatii.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Raspunde intrebarilor din grupul Ulcer.

gaby (acum 10 ani)

si pe mine ma doare stomacul nu mai stiu ce sa fac...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Nicolescu Aurora (acum 10 ani)

Este cea mai grea boala,nu poti manca ,nu poti pleca.

stare de rau permanent somnolenta

regim toata viata fierte in apa

si mai ai dreptul la cate-o branzica proaspata de vaci.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: