Despre Logopedie

Tulburari de limbaj
Intrebare postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma

Am citit articolul si este foarte interesant. A?? dori s?? aflu adresa cabinetului pentru a cere sfatul doamnei doctor, cu privire la situa??ia fiicei mele care are ceva probleme de vorbire. multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (4)

(acum 15 ani)

Buna ziua, Doamna Dr. Budacu Stefania este medic colaborator al SfatulMedicului.ro si poate fi contactata la telefon 0727 733 350 sau adresa de e-mail [email protected].

Notificarile raspunsului dezactivate
Seteaza notificarile pe email
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

comentarii utilizatori (acum 15 ani)

buna ziua as vrea sa-mi dati un sfat.copilul meu are 3 ani luna asta si nu vorbeste mai deloc nici numele nici ani nu ara nici pe degete,intelege orice dar nu vorbeste zice numai mami, tati,miau, apa, bibiu papa,chia-(cheia)de 2 luni a inceput sa faca si la olita.sunt ingrijorata pt ca la 1 an si jumate a cazut cu capu de cimentcu fruntea.nu a ramas fizic cu urmari.de inteles intelege ii zic sa-mi aduca tel sau alceva si face.puteti sa-mi dati un sfat cum sa procedez? va rog ..multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

sophia.h (acum 14 ani)

Cartea “Aplicaţii practice în logopedie şi psihologie şcolară”, după cum sugerează şi titlul cuprinde o sinteză de fişe de lucru şi exerciţii practice adresate specialiştilor şi studenţilor în domeniu, cât şi educatorilor şi părinţilor care doresc să se implice activ în dezvoltarea şi optimizarea personală a copiilor.
Puteti sa vizualizati cartea si cuprinsul pe "anps.ro"la rubrica pubilcatii.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Cristina Tohanean (acum 8 ani)

Am realizat o evaluare logopedica online special pentru a ajuta parintii. O gasiti pe vorbestecorect.ro. Este realizata de catre logopezi si psihologi cu peste 10 ani experienta in evaluarea si dezvoltarea limbajului la copii. Este gratuita si dedicata pentru copii cu varsta mai mare de 3 luni.

Va asteptam cu drag!
psih. Cristina Tohanean

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: