Pancreatita sau?

Terapii complementare
Intrebare postata de Nicuta2 cu 12 ani in urma

Soacra mea sufera de Nevroza organica de multi ani urmeaza un tratament de la Nifon. Treptat , treptat a inceput sa nu mai poata minca anumite alimente spunind ca ii fac f rau( gust amar, balonari, usturimi...)elimina alimentele care-i faceau rau pina cind a eliminat aproape tot a ramas cu brinza dulce, carne de pui si multa piine. Medicamente nu poate lua deoarece si ele ii fac rau doar cele de la Nifon nui fac rau. Va rog daca v-ati intilnit cu asa ceva dati-mi un sfat
Va multumesc
Nik.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (4)

Iuli (acum 12 ani)

Mergeti cu ea la psihiatru si apoi, obligatoriu, la psiholog.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Iuli (acum 12 ani)

Ah si evident la un gastroenterolog inainte de orice!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Nicuta2 (acum 12 ani)

multumesc ptr sfat , la psihiatru am fost, o sa merg la gastroenterolog

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Iuli (acum 12 ani)

Este nevoie si de consiliere psihologica, neaparat. Nu ignorati acest lucru. Sanatate!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: