De la stres sau glanda????????

Stresul si sindromul de oboseala cronica
Intrebare postata de cezar adi cu 13 ani in urma

De 1an cand ma duc la frizer si ami pune pe gat prosopul sa nu intre par ,parca ma strange de gat ,am inpresia ca se unfla gatu cu toate ca nu ma leaga strans
.nu stiu ce sa fac de la ce poate fi? astept o parere multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (8)

Ionescu (acum 13 ani)

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Psh Ioana Panculescu (acum 13 ani)

nu e nici stresul nici ganda propabil te-ai nascut strangulat
Cine a raspuns mai sus ,toata stima

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cezar ady (acum 13 ani)

probleme ieste ka a a aparut acum 1 an pana acum nu am avut probleme .

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

valentina (acum 12 ani)

este de la glanda tiroida .trebuie neaparat sa consulti un medic ,mi s-a intimplat si mie acelasi lucru si am neglijat senzatia si acum este prea tirziu.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cezar adi (acum 12 ani)

valentina si ce ai facut acum? daca ai neglijat? ai ajuns la operatie?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

nenestean ildiko (acum 9 ani)

de ce zici ca e prea tarziu?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adina (acum 10 ani)

Si eu am aceiasi síntoma dar cred ca nu intotdeauna este de la glanda tiroida. Eu mi-am facut o ecografie si analize de sange si mi-au zis ca nu am cu tiroida. Sânt o persoana foarte emotiva si ma stresez repede , eu cred ca poate sa fie de la stres.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

nenestean ildiko (acum 9 ani)

pe Valentina o intreb?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: