Recomandare medic chirurgie dentara

Stomatologie
Intrebare postata de m_paul cu 12 ani in urma

In februarie anul acesta maica-mea a fost operata la dinti caci i se facuse o punga mare de puroi sub dinti... operatia a fost destul de grea si de solicitanta ...punga de puroi fiind una foarte mare .... Aceasta punga de puroi s-a facut dupa ce maica-mea si-a refacut dantura la un medic din localitatea noastra...

Acum cateva zile maica-mea ne-a zis ca o doare din nou - inca de prin luna mai - ne-a ascuns pana acum acest lucru. Zice ca o doare la fel de tare ca la inceput, ba mai mult a zis ca acum cand se spala pe dinti ii curge si sange din orice parte a gurii.
Nu o dor dintii, o doare inauntru, oarecum in spatele lor.

Noi locuim intr-o localitate in Maramures.
Ne-ati putea sfatui la cine sa apelam? Maica-mea zice ca nu mai vrea sa apeleze la medicul ce a operat-o (cred ca ii este si groaza sa mearga acum la el si sa-i zica ca o doare de luni bune ...).. se gandeste acum insa sa mearga la un medic din Cluj...

VA ROG dati-mi niste indicii, la cine sa apelam?

Multumesc mult de tot!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (1)

Sorin (acum 12 ani)

Va salut,

Un chirurg dentar foarte bun este in Sibiu. Se numbeste Alexandru Filip. Am facut la el o rezectie apicala si totul a descurs foarte bine - mi-a salvat maseaua.

Sunati si explicati-i problema - vedeti dupa aia ce se poate face. Detalii aici (sper sa nu fie considerata reclama): http://www.dentistonline.ro/Cabinete-Stomatologice/Sibiu/SC-Lexident-SRL.html

Sanatate!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: