Stresul meu raspuns medic

Sinuzita
Intrebare postata de bazata cu 13 ani in urma

Ce tratament antibiotic pt sinuzita ar fi recomandat in cazul in care aceasta este doar pe partea dreapta?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (4)

Dr. Alina-Teodora Dicu MDr. Alina-Teodora Dicu este un medic autorizat SFM (acum 13 ani)

Se administreaza un tratament antiobiotic ( Augmentin, Ospamox), insotit de antiinflamatoare nesteroidiene gen diclofenac aceclofenac. Daca este mai complicat ar fi indicat sa se consulte un medic ORL.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Raspunde intrebarilor din grupul Sinuzita.

bazata (acum 13 ani)

multumesc din suflet pentru sfat

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

loredana_dana (acum 13 ani)

va recomand un tratament homeopat in cazul in care nu ati reusit sa va rezolvati problema .
consultati un medic homeopat cu experienta . Homeopatia ajuta la multe boli unde alopatia este neputincioasa. Va recomand un medic care practica homeopatia clasica si care are experienta ca. de ex. Dr. Gheoerge Jurj (TM), Dr. Dumitrescu Ioan (Buc)., Dr. Raceanu (Iasi), Dr. Ileana Randasu (Buc), Dr. Doina Pavlovschi (Buc), Dr. Silvia Nedelcu (Buc), Dr. Zainescu Laura (Brasov), Dr. Adrian Alecu (Tg-Mures). Adresele le gasiti in internet.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

loredana_dana (acum 13 ani)

daca doresti sa iei legatura cu mine da clik pe numele meu

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: