Operatie estetica la spital

Sinuzita
Intrebare postata de AncaMario cu 10 ani in urma

Am nevoie de un sfat,o parere despre Dr Coanda ,Spitalul Militar Galati,....Vreau sa-mi reconstruiasca nasul ( are o cocoasa) ...dar nu stiu mai nimic despre domnul doctor.MA poate ajuta cineva ? Va multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (1)

crisy69 (acum 9 ani)

Buna! eu sunt din Bucuresti si am un an de la operatia de rinoplastie. Eu m-am operat la dl. dr. Baker la Clinica Estet Laser, clinica este in Bucuresti, dar sincer este unul dintre cei mai buni medici pe nasuri, eu il recomand cu toata caldura, mi-a facut un nas superb, care se incadreaza perfect pe fata mea. Ca pret, eu am dat 1600 plus consultatia 100 de lei, dupa aceea toate controalele fiind gratuite, are o echipa minunata si nu este ca alti medici care te opereaza si a doua zi nici nu te baga in seama. Este foarte sincer si deschis si are experienta multa. Nu te duce la orice doctor sau spital. Risti sa dai niste bani aiurea si sa nu fie cel mai bun rezultat. Eu te sfatuiesc, inainte de a te duce sa te informezi foarte bine. Sa vezi poze, sa afli mai multe pareri, etc. Decizia iti apartine in totalitate. Am si eu cateva prietene din Galait, care sau operat la dr. baker. Imi pare rau ca nu am vazut mai de mult mesajul tau.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: