O nelamurire..pot spune

Sex si probleme sexuale
Intrebare postata de lllvlll cu 14 ani in urma

Am o problema care ma framanta de ceva timp....pe la varsta de 14-15 ani din cate imi amintesc..din cauza ca eram cam scund de statura pt varsta mea am facut niste tratament(dekanofort daca nu ma insel)...care sunt reactiile adverse la acest medicament....2 probleme le am acum...una din ele e ca mi-a cam crescut par pe corp(nu ca n-ar fi ceva normal la un barbat)..dar in anumite zone de ex: pe piept a crescut cam mare...cea de-a doua problema e urmatoarea....de ex daca fac sex cu o femeie sau cu prietena mea primul numar dureaza foarte putin..exagerat de putin, si am observat ca si cel de-al doilea e la fel...ma excit foarte rau...daca mananc ciocolata inainte sau beau ceva tare..e belea...sa-mi explice cineva care ar fi motivul...ce as putea face in privinta asta

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (3)

raluca (acum 14 ani)

Parerea mea este sa lasi bautura si ciocolata. Nu este indicat sa le iei, mai ales ca te exciti atat de repede. Incearca atunci cand dorinta de ejaculare devine prea puternica, sa folosesti tehnica squeezing: te retragi in momentul in care simti ca esti pe punctul sa ejaculezi. Partenera sau chiar tu strangi cu putere glandul (intre degetul mare si aratator), apasand tare pe coroana si pe ata preputiului. In acest moment, trebuie sa se produca o dezumflare a penisului. Strange tare, fara sa te misti, timp de cateva secunde. Iti va trece senzatia de ejaculare si vei putea continua sa faci dragoste. Poti repeta aceasta operatie o data sau de doua ori. Succes si asteptam vesti de la tine. Pe curand

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Ion104 (acum 14 ani)

In primul rand nu stiu cati ani ai. In al doilea rand cat de des faci sex. Ceea ce ti-a spus membru133251 se pot aplica. Ciocolata inainte de sex nu e buna. Ciocolata este un excitant. La fel si bauturile dulci. Ma mira ca tuica face acelasi lucru. Tuica este un inhibant sexual. De regula cei care au o ejaculare prematura consuma cu o jumatate de ora 50-100 ml(g) tuica alba.
O sa ma critice unii, dar o sa-ti spun o metoda: masturbarea inainte de a face sex.
Un sfat pe care ti-l dau, daca se intampla tot timpul: consulta un medic. Nu-ti fie rusine, ca e ceva omenesc si nu esti singurul care o face.
Daca vrei sa discutam mai mult, poti sa-mi trimiti un mesaj pe mess "frasinul".

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

un om normal (acum 14 ani)

In primul rand cred ca tu esti cam opsedat ,in al doilea rand in legatura cu parul de pe corp cred ca tu intr-o viata anterioara ai fost urs,iar la final i-ti pot spune ca esti prost.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: