Nu mai vrea sa facem sex

Sex si probleme sexuale
Intrebare postata de cameron cu 14 ani in urma

Buna ziua!am 22 de ani si sunt intr-o relatie de 3 ani! problema a aparut acum un an! prietenul meu nu mai vrea sa facem sex! daca inainte faceam de cateva ori pe saptamana acum facem odata la 2 luni! devine din ce in ce mai frustrant pentu mine! el zice ca e stresul...dar ma inteb..poate stresul sa te afecteze pe o perioada asa lunga???

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (146)

relu (acum 14 ani)

Nu cred.Psibil sa fie altcineva la mijloc .Si eu sunt barbat si nu as putea sa stau asa mult.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Elisa,27 (acum 13 ani)

Nu? Se pare ca tot mai multi stau, s-a intors lumea cu susul in jos. Sunt casatorita de un an...suntem impreuna de 2-3 si situatia se agraveaza o data pe saptamana, la doua saptamani , o data pe luna....Cred ca se mai intampla numai pentru faptul ca ii aduc aminte ca nu s-a mai intamplat de mul sau dupa o criza de nervi....cand ajung la limita. Nu am avut niciodata probleme cu nimeni de ce m-am casatorit tocmai cu un om cu care nu ma potrivesc sexual? IN rest totul e ca in povesti ne intelegem perfect pe toate planurile... nu stiu ce sa fac sunt gravida intr-o luna si imi e frica sa pastrez copilul tocmai pt acest motiv...nu o sa rezist asa toata viata...deja am rezistat de 1 an si nu as vrea sa sufere si un copil daca ne vom desparti ....

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ann (acum 11 ani)

Sunt in aceeasi situatie...pana la urma cum ati rezolvat problema ?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mmm (acum 11 ani)

cautativa si voi un baiat serios pt sex.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

sorin (acum 10 ani)

eu sunt din iasi si ca barbat as face dragoste sau sex nu o data pe zi,cel putin de doua,trei ori,eu n-as putea sta cu o femeie langa mine sa nu fac sex. orice femeie din iasi daca doreste sa fie satisfacuta sexual ma poate cauta si promit sa nu o dezamagesc. 0740553421 este numarul meu. folositil pentru satisfactia si placerea voastra.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

sebastian (acum 10 ani)

buna eu pot sa te ajut dak vrei sunt tanar brunet dragutz dak vrei vb

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

liliana (acum 10 ani)

cati ani ai?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

igogu50 (acum 9 ani)

[email protected] ia id de mes si rezolv eu ce ai nevoie, doar buc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

viorel (acum 9 ani)

Cautati un amant viril

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Vezi toate raspunsurile
iulia (acum 14 ani)

Da stresul poate afecta viata sexuala, daca are un serviciu unde toata ziua este stresat este normal ca in momentul in care ajunge acasa sa vrea putina liniste dar totusi o data la 2 luni e prea mult.Inteleg nu de 3 ori pe saptamana dar macat de 4-5 ori pe luna.
Discuta cu el si explicai de nevoile tale trebuie sa inteleaga, intr=o relatie e nevoie de cate putin din toata

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Romeo cR (acum 10 ani)

esti p***a

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Silvia (acum 14 ani)

Depinde ce varsta are prietenul. Daca-i tanar, frecventa este mai mare. Daca-i mai batraior, e mai rarut.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cameron (acum 14 ani)

are 27 de ani! Cat despre vorbit...imi este cam greu pentru ca de fiecare data dupa ce vorbim facem sex dar simt ca e numai din obligatie,lucru ce ma face sa ma simt mai rau!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

simona (acum 14 ani)

daca simti ca e din obligatie(n.ai precizat daca esti casatorita),atunci are sigur pe altcineva, acelasi experiment l.am trait si eu.Pofteste.l la dialog si vezi ce zice.Dar pentru mine asta a fost inceputul sfarsitului.Succes

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

alex (acum 10 ani)

no vai sa ne p***am

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Elena (acum 14 ani)

Mai rarut, dar nici chiar asa de rar. Vezi ce-i cu el poate are o problema de sanatate. Ori poate are pe altcineva. Incearca sa fii mai cocheta si mai indiferenta cu el. Nu-l mai solicita pt sex, fa-l putin gelos, sa vezi cum reactioneaza. Daca nu te mai iubeste ori are pe alta, lasa-l. Esti prea tanara ca sa te rogi de un barbat. Toata viata ai sa faci asta?/ Nu merita!!!Exista barbati prea doritori pt care tb sa inventezi motive ca sa mai scapi din cand in cand.(durerea de cap e la mare cautare, oboseala, stresul, ciclul prelungit...).Succes!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

chik (acum 14 ani)

are pe alta.simplu.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

cameron (acum 14 ani)

ca are pe alta m-am gandit si eu..dar imi este greu sa gred ca un barbat ar putea sa ascunda asa bine,nu a primit niciodata telefoane suspecte,nu l-am prins niciodata cu o minciuna si ma mai gandesc ce rost ar avea sa vb despre casatorie?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

chik (acum 14 ani)

barbatii pot ascunde muuulte lucruri si o pot face destul de bine.mie insa nu mi-au placut niciodata femeile care aduc vorba primele despre casatorie.nu stiu dk sunt demodat dar consider k barbatul ar trebui sa inceapa discutiile altfel s-ar simti presat.am avut o iubita de care am fost foarte indragostit la inceput,cu timpul insa simteam ca ma sufoca desi nu era deloc insistenta..pur si simplu simteam ca ma sufoca..si-a dat seama de asta si a renuntat la mine fara sa-mi spuna nimic:nici la revedere nici "de ce".am numi_to femeia ideala pt k mi-a redat libertatea exact cand aveam nevoie de ea. mai tarziu am auzit ca a suferit mult din cauza mea.m-am simtit ca un nemernic..acum dupa un an realizez ce am pierdut dar nu pot sa merg sa ii spun"te vreau inapoi".barbatii sunt ciudati..fooooarte ciudati!si porci.da suntem mari porci uneori.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

vali (acum 12 ani)

poate tu esti porc vb in numele tau ba porcule :P

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Pag 1 din 8