Cine stie ....va rog un sfat

Sex si probleme sexuale
Intrebare postata de maria815 cu 15 ani in urma

Este problema despre prietenul meu ,cu toate ca ne iubim cand vrem sa avem o relatie ,sa facem dragoste ,nu poate sa aibe o erectie i se inmoie repede ,dureaza ceva timp pana cand i se intareste ,simt nevoia sa fac dragoste cu el ,dar vad ca nu pot pt ca nu se poate ,ne pupam ,ne mangaiem ,ii se intareste putin ,peste putin timp ii se inmopie si nu putem sa facem dragoste ...el zice ca-i din cauza stresului (are o operatie de facu zilele aceste ),dar eu ii spun ca normal nu se amesteca una cu alta ,adica cand esti in pat simti placere ,oare asa o fi sau are el o problema ..vreau un sfat ....

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (7)

carmen658 (acum 15 ani)

Buna,
De cat timp sunteti impreuna? Asa a fost de la inceputul relatiei? Daca raspunsul tau va fi da asa a fost, ar trebui ca prietenul tau sa lase orice fel de inhibitie si sa se adreseze unui medic specialist. Multa sanatate

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ANTONIA391448 (acum 15 ani)

buna as avea si eu o intrebare prietenul tau este insurat?daca da si are o relatie cu tine inafara casatoriei asta e problema

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

gheorghe266 (acum 15 ani)

interesanta situatie

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Munteanu38 (acum 15 ani)

Mai.ptr a te putea ajuta am nevoie de mai multe detalii.Indiferent daca e casatorit sau nu,daca esti amanta lui sau nu,asta nu are nicio legatura.Poate e varsta de vina.Te-ai gandit la asta?E posibil sa fie chiar stresul ala de care iti tot zice el.Ideea e ca tu ar trebui sa fii alturi de el.Provoaca-l,excita-l cu ceva nou.NU CREEA aceeasi ambianta ca atunci cand el a dat gres.Surprinde-l, gandeste-te la alte metode de a-l excita.Fii creativa!Poate ca suna pervers dar sa stii ca odata ce ai reusit ce ti-ai propus lucrurile vor merge ok tot timpul.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ANTONIA391448 (acum 14 ani)

ba are eu sunt medic si stiu ce zic

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

anqa (acum 14 ani)

antonia...fii mai modesta..tu ai o fobie cu femeile care inseala pt ca la randul tau te temi sa nu fii inselata..nu te pripi sa dai sfaturi acolo unde nu ai idee despre ce e vorba..indicat ar fi fost ca persoana respectiva sa ceara parerea unui specialist.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

nenea (acum 14 ani)

dca pretenaru asta al tau are vreo 70,80 de ani ce pretentii mai ai,iar daca este mai tanar problema nu este la el ci la tine madam ,nu stii sa-l iei stai ca vaca la taur si normal ca omului nu i se mai scoala,fii si tu mai altfel,asteaptal intr-o tinuta mai sexi,bagativ-a intr-o baie parfumata si cu saruri,fii tandra cu el iai-o la bot,punel si pe el sa ti-o molfaie,epileazate,fii sexi,si ma indoiesc ca nu i se scoala.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: