Sunt gravida!?

Sarcina
Intrebare postata de CiocO cu 14 ani in urma

Deci...luna trecuta dupa ciclu menstrual am uitat sa iau anticonceptionalele(din ziua in care vine nr 7 zile,nu iau deloc,este bine,la alte colege de ale mele nu e asa) 2zile...a 3 zi dupa cele 7zile(in a 7 zi trebuia sa iau)a 3 zi am luat ....se poate sa fiu insarcinata,nu am greturi pofte...se poate vedea burtica din prima luna?sau doar e imaginatia mea!va multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (9)

iLINCa (acum 14 ani)

poate fi o dereglare hormonala .. dute la un consult

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

nu nu e dereglare poate fi sarcina cel mai sigur caci si eu am un bebe din acelasi caz (acum 14 ani)

am un bebe de 5 luni pe care il adorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

aliona (acum 14 ani)

se poate sa fie asa dar nu te intrista poti lasa copilul in grija parintilor si tu iti poti vedea de scoala

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

sexoasa cu copil la 16 ani (acum 14 ani)

da se poate si eu am patit asta akum 2 ani am un baietel de 1 si 3 luni fffff frumos si sunt mandra de al am facut intocmai cum spune aliona si ilinca dar totusi nu e o mare probleme daca il vei iubi

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

DEMETRELA (acum 14 ani)

draga aliona si eu am un copil de 3 anisori pe care il urASC NU IL SUPORT IMI VINE SAL SUGRUM NUMAI CAND IL VAD(AM DOAR 14 ANI) AM FOST VIOLATA DE BUNICUL MEU

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

CULCA (acum 14 ani)

NU NU ITI POTI URA COPILUL(e o fiinta si el)cn e de acord cu mn dati add pe id-ul alionafittzy15(plzz)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Iuli (acum 14 ani)

Nu exista vreun moderator care sa stearga mesajele scrie la misto pe un site unde oamenii chiar cer ajutor?!!!!!!!
In alta ordine de idei, ai vreo intarziere? Nu ai mentionat daca si cand ai avut contact sexual. In principiu nu ai de ce sa fii insarcinata ac***a in vedere ca la 10 zile dupa ciclu inca nu ar fi inceput ovulatia. Desigur ca in practica poate sa nu fie asa, dar sansele nu sunt atat de mari.
Daca nu iti vine in cateva zile fa un test de sarcina. Daca iti vine, asteapta sa treaca si fa un test de sarcina profilactic, ca sa fii linistita. Burta se vede de prin luna a 3a cred, asa ca e imaginatie.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

dana (acum 13 ani)

nu te speria caci nu enimik grav e doar ceva normal la fete fati testul si apoi poti sa ceri ajutorul unui specialist daca e cazul nu cum au spus fetele de mai sus

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

aliona (acum 13 ani)

bai ce cauta id-ul meu aici cn la pus sg fosta mea prietene cea mai rea diavolita care exista si deci ce mai scrii acolo daca nu ma insel tu ai scris toate p***aile astea deci va rog sa o scuzati pe vipera asta si o sa vezi ca o sati las si eu id ul tau peste tot9ai speriat biata fata!!!)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: