HELLP!!! Sunt insarcinata?

Sarcina
Intrebare postata de blondina cu 14 ani in urma

Am si eu o problema. In week-end-ul acesta, eu si cu prietenul meu a fost la mare...
si ne-am jucat si noi un pik.
Din greseala am inghitit putina sperma. Exista posibilitatea sa raman insarcinata?
Nu pot sa vorbesc q mama k... am 17 ani si nu o sa inteleaga... e mai invekita.
Va rog din suflet sa imi raspundeti

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (11)

blondina (acum 14 ani)

Am si eu o problema. In week-end-ul acesta, eu si cu prietenul meu a fost la mare...
si ne-am jucat si noi un pik.
Din greseala am inghitit putina sperma. Exista posibilitatea sa raman insarcinata?
Nu pot sa vorbesc q mama k... am 17 ani si nu o sa inteleaga... e mai invekita.
Va rog din suflet sa imi raspundeti

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Sheila (acum 14 ani)

Stai linistita daca nu ati avut si contact sexual, pe cale orala nu vei ramane niciodata insarcinata

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

blondina (acum 14 ani)

Sunt putzin speriata si confuza. Am citit pe alte forumuri k unele fete au ramas insarcinate chiar daca nu au facut sex normal.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Marco (acum 13 ani)

in biblie ai citit asta =)) maria a fost inasrcinata cu iisus fiind virgina. Stai linistita, nu esti Maria mama lui iisus.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

alinaalina (acum 14 ani)

nu ai cum sa ramai insarcinata decat daca te pentreaza...sperma tb sa ajunga in vagin nu in stomac
stai linistita...este imposibil asa ceva

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

roberta12 (acum 14 ani)

imi spune cineva la cat timp dupa ce am facut un chiuretaj ar trebui sa imi revina menstruatia?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

deea_D (acum 14 ani)

cum au spus si fetele sperma trebuie sa ajunga in vagin ca sa ramai insarcinata,daca nu a ajuns acolo nu ai cum sa ramai.iar daca ai inghitit ea ajunge in stomac.deci eu zic sa stai linistita. doar daca intra in vagin atunci exista riscul.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

anca_m (acum 14 ani)

Referitor la acest topic, am si eu o intrebare.
O prietena mi-a povestit ca are o prietena care avea ochii caprui.
Intr-o seara romantica alaturi de prietenul ei, a inghitit niste sperma.
In ziua urmatoare a observat ca ochii ei au avut o tenta de albastru.
Am inteles ca a urmat acest "tratament" pe o perioada mai lunga de timp, iar ochii ei sunt acum albastri.
Sustine ca sperma poate schimba culoarea ochilor si mi-a explicat ca:
"Asa cum inghiti o pastila pentru dureri de cap, ea ajunge in stomac, se dizolva si de acolo la cap si sperma se descompune in mai multe substante si ajunge sa schimbe culoarea ochilor."
Sincer?! La inceput nu am crezut asa ceva, dar mi-a facut cunostinta cu prietena ei... si chiar avea ochii de un albastru stralucitor.
Este posibil?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

luma (acum 14 ani)

Citat:
Referitor la acest topic, am si eu o intrebare.
O prietena mi-a povestit ca are o prietena care avea ochii caprui.
Intr-o seara romantica alaturi de prietenul ei, a inghitit niste sperma.
In ziua urmatoare a observat ca ochii ei au avut o tenta de albastru.
Am inteles ca a urmat acest "tratament" pe o perioada mai lunga de timp, iar ochii ei sunt acum albastri.
Sustine ca sperma poate schimba culoarea ochilor si mi-a explicat ca:
"Asa cum inghiti o pastila pentru dureri de cap, ea ajunge in stomac, se dizolva si de acolo la cap si sperma se descompune in mai multe substante si ajunge sa schimbe culoarea ochilor."
Sincer?! La inceput nu am crezut asa ceva, dar mi-a facut cunostinta cu prietena ei... si chiar avea ochii de un albastru stralucitor.
Este posibil?

Nu am mai auzit asemenea aberatii, sunteti pline de fantezii.poate si-a pus lentile de contact, de ce nu incerci si tu sa vezi contrariul?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Sheila (acum 14 ani)

Si culoarea ochilor cum se alege in functie de ce culoare are baiatul ochii. Aveti grija fetelor ca nu o sa iasa daca baiatul are ochii aceeasi culoare cu voi:)))))

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

nana (acum 14 ani)

in ce secol traiti fetelor.....ar trebui sa va informati...sa cititi....la 17 ani...asa intrebare....hai ca e de ras....mama e invechita ...dar tu?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: