Cum pot ramane insarcinata

Sarcina
Intrebare postata de selinuta20 cu 14 ani in urma

Astazi mi-a venit iar ciclul nu vroiam eu am un ciclu regulat de 28 de zile imi doresc foarte mult un bebe.am luat pilule timp de 7 luni marvelon le-am intrerupt din ianuarie pentru ca vreau un bebe incerc de 3 luni si nimic.nu stiu ce sa mai fac voi ce imi spuneti stiti vreun tratament naturist care ma poate ajuta sau leacuri babesti.....???va rog raspundeti-mi...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (1)

daybyday (acum 14 ani)

nu trebuie sa iti faci griji. au trecut abia 3 luni. stresul e un factor foarte important; cu cat te stresezi mai tare sansele scad. si faptul ca ti-l doresti atat de mult e stresant pentru tine. relaxeaza-te si ai rabdare.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: