Miracolul s-a intamplat

Sarcina
Intrebare postata de DANIELA123124322 cu 15 ani in urma

Povestea mea...de 2 ani urmaream sa raman insarcinata si nu reuseam pana intr-o zi cand miracolul s-a intamplat la 40 ani...acum am un baietel sanatos care a implinit 1 an...datorita produsului naturist administrat am avut o sarcina usoara, fara greturi si varsaturi ....fara probleme...eu ac***a si uter fibromatos...sunt bucuroasa sa fiu de ajutor celor care nu raman insarcinate si celor care vor o sarcina fara probleme

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (7)

IULIANA-ANA (acum 15 ani)

Felicitari
Multa sanatate

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

carmen658 (acum 15 ani)

Buna Otys,
Sa-ti traiasca bebelusul, zi-mi si mie te rog ce ai luat pt. a ramane insarcinata?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

(acum 15 ani)

BUNA SEREA MA NUMESC DORINA AM NEVOIE DE SFATUL DUMNEAVOASTRA AS VREA SA DEVIN MAMICA DAR MEDICI NU VOR SAMI SPUNA NIMICA VA ROG AJUTATIMA !!!

Notificarile raspunsului dezactivate
Seteaza notificarile pe email
Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Florian Alex (acum 15 ani)

In ce sens nu vor sa-ti spuna nimic? Nu reusesti sa ramai insarcinata?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Lucian141125685 (acum 15 ani)

ma bucur mult pentru realizare. sunt curioasa cum se numeste acest produs care te-a ajutat.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

15081975 (acum 15 ani)

ma intereseaza acelasi lucru, ce produs naturist a facut acest miracol si ati ramas insarcinata ?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

MIHAI47133376 (acum 15 ani)

felicitari ,si eu sunt mamica de baietel si de fetita,ambii nascuti prin cezariana ,la ultima sarcina aflind ca am fi.brom dar ii multumesc lui dumnezeu ca sunt sanatosi avind doar 27 ani

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: