Poti sa ai dureri mari de stomac si intestine soldate cu lesin , pierderea cunostintei , cazaturi datorita nervilor stomacali?cu lesin

Retete
Intrebare postata de A.G. cu 9 ani in urma

Sotia a vazut moartea cu ochii sau mai bine zis ,,eu am vazut cum imi pierd jumatatea de la stare lesin, cazatura in hol, pirdere cunostinta, de la dureri abdominale si intestinale! Am fost totusi pe pozitie auzind zgomotul de la cazatura agresiva in hol si am intervenit ridicand-o ,frectionand-o , ; Nu a fost suficient ! O noua criza s-a petrecul peste alte 3 ore cand am gasit-o pe WC galbena cu dureri si cu lesin; am actionat agresiv cu frectionari vene maini, palme la fata, zdruncinari, tipete reusind s-o readuc cat de cat la normal; Un omez, covrigi si ceai de galbenele au reusit sa o puna pe picioare cat de cat. Acelasi lucru s-a intamplat in urma cu 2 saptamani dupa ce mancase ceva branza proaspata de capra nesarata si care avea ceva gageala - adusa de la munte. Acum fusese in urma cu 2 seri la nunta si mancase sarmale, carne-cam nefripta bine iar moralul dupa nunta nu fusese ok . Suferea pentru soacra mica (colega ei) care se despartise de sot , sot care venise totusi la nunta fiicei , dandu-se intr-un spectacol pana la urma hilar printr-un dans ambiguu, fara rost !
Nimic de zis ca si eu am mai suparat-o cu niste rude care intervin in familia noastra pentru ajutor de orice fel iar ea nu-i suporta! In tinerete a mai avut astfel de dureri stomacale dar fara interventie chirurgicala , reusise sa scape. Acum, dupa o interventie chirurgicala cu extirpare de uter si ....(in urma cu 4 ani) apar din ce in ce mai multe probleme de sanatate dar nu doreste sa se caute , poate acum dupa ce a vazut ca e urata treaba! Nu refuz sfaturile si tratamentele , asa ca le astept cu interes!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (1)

Nakamura C (acum 10 luni)

Vad ca e postare de 9 ani in urmă.. speram ca sotia este bine, si poate i-i ajuta sa cunoasca acest remediu minune~sau poare ajuta si alte persoane aflate in situatii similare. Am trecut prin astfel de crize dupa ingerarea de combinatie de usturoi, ceapă, kaizer(mare pofta am avut 😁🙈).. ca de sete apoi sa beau sana lăsată de copii pe masă.. la scurt timp m-a luat cu dureri din ce in ce mai mari in capul pieptului.., tremur, transpirații, stare de lesin, si pur si simplu nu puteam sta in nici o pozitie, si apriape ca nici sa respir nu mai puteam datorita durerii si incordarii ~
Șocată si singura cu copiii, care dormeau..,nu stiam ce sa fac.. simteam ca ma pierd.. ma sting.. in secunde mi-am adus aminte ca zonei stomacului (plex solar) i-i corespunde frecvența 528hz.. ptr toată zona inclusiv pancreas, vezica biliară,splina.. am cautat repede youtube si frecvența, si am dat play cu tel pe abdomen,.. care mi-a dat voie sa respir putin, si așa m-am ridicat si am căutat remediul minune pentru orice problemă intestinală ce trece în câteva minute de la ingestie sau/si masaj in jurul buricului(foarte lăudat, folosisem odata la copil, ptr o durere de burtică ce-i trecuse intr-un inut dupa aplicarea in buric si masat rotativ f putin cat am intins uleiul..) - Zengest - am înghițit, am picurat si in buric cum am reusit sa-mi adun forțele.. si in 2vmin fara exagerare, intr-un jet puternic am expulzat totul afară.. dupa care imediat m-am liniștit de ziceai ca n-am avut nimic ~ dar eram transpirata fleasca si în stare de șoc 🤯 ce-a putut sa fie asta 😔🤭🤔.. eu zic ca o combinatie nocivă pe care nu o recomand in veci🙈😅
Aici : adresa_web_filtrata /pentrutrupsisufletechilibrucuremediipure gasiti Zengest ulei esențial, si capsule.. (uleiul este mai util.. si pentru picurat sub limba, si pentru masajul abdominal)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: