Stie cineva?

Neuropatii
Intrebare postata de aurica12 cu 11 ani in urma

Buna...Iata problema mea.....am fumat 20 ani iar acum 3 luni slava Domnului prin programul stop fumat m-am lasat si eu si sotul numai ca nu stiu daca din cauza tratamentului sau pentru ca nu mai fumam am ramas amandoi cu o stare de irascibilitate de agitatie sau nervozism care la fiecare dintre noi se manifesta diferit....De exemplu eu sunt agitata in permanenta nu am rabdare sa astept la un magazin sau la o caserie sau chiar daca trebuie sa discut cu cineva incet fara sa vreau incep sa tip si sa gesticulez daca sunt singura strang din dinti pana mi se inclesteaza maxilarul sau fac totul pe fuga ma grabesc in continuu. Precizez ca sunt casnica si am destul timp dar nu stiu ce am si cum sa fac cu starea asta de nervi si agitatie . Sotul meu in schimb nu mai suporta atingerea materialelor pe piele e ca si cum il curenteaza nu accepta aproape nimic trebuie sa-i pregatesc totul ca sa fie moale ,fin altfel inebuneste,nu se imbraca ,nu pune mana ....m-am gandit la o cura de ceaiuri calmante dar ce ,cat timp ,cum sa fac....voi stiti?cum sa fac?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (2)

Buna (acum 11 ani)

exista remedii homeopate care ajuta. Pt. tine Nux vomica CH9, cana apare starea. Se p***ao granula numai. Mege si pt. sot daca este irascibil si merge des si la sensibiliatea senzoriala. Pt. amandoi Tabacum CH15 , o granula la 2-3 zile vreo 2-3 saptamani. Un tub cu remedii costa 6 lei, se gasesc NUMAI la farmacii homeopate.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Cabinet Lacrima Naturii (acum 11 ani)

Va recomand intai cateva sedinte de detoxifiere apoi cateva terapii pentru a reface celulele lezate de-a lungul anilor si recuperarea va fi urgent si va ve-ti linisti.Mergeti pe medicina alternativa. Ne puteti contacta daca sunt intrebari.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: