Sinuzita acuta

Sinuzita
Intrebare postata de vyo12345 cu 13 ani in urma

Va rog sa imi recomanda-ti un spital in Bucuresti la care sa ma tratez de sinuzita acuta

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (12)

Maria (acum 13 ani)

Buna ziua
Pot sa va ajut in rezolvarea problemei de sanatate. Daca sunteti interesat scrieti-mi pe e-mail [email protected].
Va doresc multa sanatate.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

lili ionescu (acum 13 ani)

Da doresc si eu sa-mi rezolv sinuzita cronica dreapta de care sufar .
e-mail [email protected]
Multumesc

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

georgeta54 (acum 13 ani)

Pentru tratarea sinuzitei fara efecte secundare si fara interventii invazive cum ar fi punctia, este foarte eficient tratamentul natural cu Best Serrapeptase de 40.000UI si se ia de 3 ori pe zi, adica 120.000UI, administrarea de doze mici in mod repetat pe parcursul unei zile, astfel incat enzima sa lucreze tot timpul, tratamentul se face 2-3 luni..... este o enzima care a fost descoperita de ceva timp dar nu este mediatizata,.... in Germania se foloseste cel mai des pentru tratarea sinuzitei, gasesti filmulete pe youtube.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

emil (acum 13 ani)

mate balsi cel mai bun pentru sinuzita

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

vyo12345 (acum 13 ani)

merg linga mall la o clinica medicala ambulatorie
cunoasteti?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

vyo12345 (acum 13 ani)

am fost langa mall
la arabul acela? Hasan masri?
mi a dat un antibiotic am si uitat cum ii spune sunt 5 pastile de la care m am umflat

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

popa andreea (acum 12 ani)

buna ziua. vreau sa fac si eu tratamentul cu enzima best serrapeptase. de unde as putea sa cumpar tratamentul acesta natural

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

georgeta 54 (acum 12 ani)

Medicamentul Best Serrapeptase pentru tratamentul sinuzitei se gaseste pe magazinul de la Cluj:
In Germania asta e cel mai folosit medicament pentru sinuzita.
www.naturanoastra.shopmania.biz

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

vyo12345 (acum 12 ani)

sa sti ca este f.bun si ibusinus dar pe langa el sa iei si metaspar(pt.ficat)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Stiu, am trecut si eu prin asta (acum 13 ani)

Iti recomand Spitalul Sfanta Maria din Bucuresti, ai cea mai buna echipa de orl-isti acolo. Probabil i-ai vazut la tv pe dr Sarafoleanu, Manea , Mincu, etc. Sunt minunati.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

IONESCU GEORGE (acum 11 ani)

MI-S-A DEZVOLTAT O TUMOARE LA SINUSUL DREPT, MA DOARE INGROZITOR SI NU DA INAPOI LA NICI -UN MEDICAMENT.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

vyo12345 (acum 11 ani)

La spitalul Panduri (theodor palady) Bucuresti

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: