ACO si diaree

Contraceptie
Intrebare postata de sika cu 12 ani in urma

Salut. Folosesc Yaz, sunt la al 2lea blister. Din pacate am avut diaree virala timp de 4 zile.Eu iau pastilele la 8 seara, dar numai pe la ora 2 3 noaptea trebuia sa ma duc la wc, deci au trecut 6 ore intre . Ultima zi cand am avut diaree era vineri. Dupa accea luam aco normal dar luni am avut contact sexual, dar fara sa ejacueze in mine. S-ar putea sa raman insarcinata? Mersi pt raspuns

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (2)

Iuli (acum 12 ani)

In principiu in 6 ore medicamentele s-au absorbit. Problema ar fi daca ai avut scaun diareic in mai putin de 4 ore. Scrie si pe prospect. Totusi, in locul tau as folosi prezervativul luna asta, pt siguranta, mai ales ca ai avut diaree mai multe zile la rand. Nu stiu de ce multe femei mentioneaza faptul ca ejacularea nu a avut loc in vagin ac***a in vedere ca aceasta nu anuleaza sub nici o forma sansele de a concepe.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mira (acum 12 ani)

iau diane la recomandarea medicului pt sop dar problema e ca fumez cat de grav e

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: