TIROIDA DURERI DE MANA STANGA SI TAIETURI IN PIEPT (INIMA)

Investigatii
Intrebare postata de marianamariana cu 10 ani in urma

BUNA SEARA MA NUMESC MARIANA SUNT DIN BAIA MARE JUD MARAMURES AM O PROBLEMA IN CARE DACA SE POATE SA MA AJUTATI MI AM FACUT TOATE ANALIZELE FIERUL MIA IESI 23.0
COLESTEROLUL 250....GRANULOCITE8.32....LEUCOCITE 11.40
MCH 26.5
MCHC 32.7
RDW18.8
IAR LA GLANDA TIROIDA MIA GASIT5 NODULI SI MIA SPUS CA E GLANDA DEFORMATA

AM SLBIT INTR UN AN 22DE KG FARA SA VREAU AM DURERI MARI IN MANA STANGA UNEORI PARCA IMI STRANGE CEVA PIEPTU DDURERI DE CAP INGROZITOARE NUMAI IN PARTEA DREAPTA AMETELI FOARTE REPETATE OBOSEALA FOARTE MARE IAR IN ULTIMA VREME PARCA SI CAND MANANC SIMT PARCA DE ABIA POT INGHITI NU AM AMIGDALITE SI NICI DURERI DE GAT

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (2)

marianamariana (acum 10 ani)

problemele d voastra pot fi determinate pe fond de stres posibiliate afectiuni cardiace cu anxietate depresie iar analizele interpretate duce la o tumoare cerebrala necesita un ekg complect si un rmn la cap multa sanatate

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

marinela cakal (acum 9 ani)

Buna ma numesc marinela ,am probleme cu glanda tiroida ,sint operata de trei oro la genunchiul drept,dar tot am foarte mari dureri,de spate sold picior,,acum a inceput sa ma doara si celalalt picior,nu stiu ce sa mai fac de la durerilr acestea,,tin sa spun ca si lucrez si am luat foarte multe medicamente de dureri,dar nu isi mai fac nici scrstea efectu va rog din suflet datimi si mie o idee un rwspuns ce sa fac unde sa ma duc,,vs multumescmm

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: