Tratament pentru infertilitate

Infertilitate masculina
Intrebare postata de vasip cu 14 ani in urma

Ce tratament exista pentru oligozoospermie? si in ce cantitate?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (4)

raluca (acum 14 ani)

Numai un medic urolog te va ajuta in aceasta problema. Medicul iti da cel mai indicat si bun tratament pentru aceasta afectiune de care suferi. Mult succes!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Roxana (acum 14 ani)

Din experienta spun: un tratament homeopatic la Dr. Mihai Vieru din Iasi, Spitalul CFR, nu ramane fara urmari. A "facut" sute de copii cu picaturile lui miraculoase. Problemele de care spuneti toate se rezolva intr-o luna-doua. Si voi auzi ca sunteti toate gravide!!!
Sanatate, sa fie cu ochi si cu sprancene cat mai curand!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Laura Creasta (acum 14 ani)

Va recomand sa mergeti la un medic specializat in probleme de infertilitate masculina, daca sunteti din bucuresti, la dr. Anca Moisa, de la spitalul Giulesti, de exemplu. Conteaza foarte mult si care sunt cauzele deficitului dvs. Oricum, hraniti-va sanatos, consumati alimente care sa contina vitamina e, c, acid folic si zinc, renuntati la fumat si alcool daca este cazul.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Vand flacon Profertil (acum 11 ani)

Salut tuturor,

Ma numesc Claudiu si sunt din Constanta. In legatura cu problemele de infertilitate doctorul mi-a recomandat Profertil. Trebuia initial sa iau 3 luni acest medicament. Am cumparat insa doua flacoane de la Sensiblu, intrucat doar atatea mai aveau la farmacie pe stoc.
Insa minunea s-a intamplat dupa doar 2-3 saptamani :) S-a intamplat ca "jucatorii" sa marcheze si am ramas cu cel de-al doilea flacon de Profertil intact. Acesta contine 60 de capsule si ajunge pentru o luna de zile.
Problema mea este ca nu mai am bonul de casa si nu mai pot returna acest flacon. Am vorbit deja la Sensiblu si nu imi pot da inapoi cei 200 de lei pe care i-am platit pe flacon.
As vrea sa c***a cuiva acest flacon de Profertil, daca este interesat, mai ales ca avem de facut o gramada de analize pentru sarcina si nu costa deloc putin.
Este cineva intersat de acest medicament?

Claudiu

[email protected]

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: