Pot sa mai am copii

Infertilitate feminina
Intrebare postata de Pokemon cu 7 ani in urma

Buna ziua
Peste 2 luni fac varsta de 45 ani. Deoarece m-am recasatorit imi doresc inca copii cu sotul actual, insa a aparut o dereglare cred pe haza stresului si anume: Im luna MAI nu am avut CM si m-am ingrijorat, apoi in luna IUnIE am avut , iar acum in luna IULIE iar nu mi-a venit, nu stiu ce se intampla. Ce credeti ca ar putea fi?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (4)

MembruMobileApp1484659602 (acum 7 ani)

Cred ca trebuie sa va adresați la un medic ginecolog
Varsta deja vorbeste ca pe cale naturala probabilitatea sa ramaneți însarcinatî este mica.
Mai real este sa încercati FIV, iar daca nu se primeste cu ovocitele proprii apoi încercati fiv cu ovocite donate

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Membru2010 (acum 7 ani)

Eu la 38 pe cale naturala nu am reusit sa raman însarcinata, dar fertilizare in vitro nu m-a ajutat, am fost nevoita sa facem fiv cu ovocite donate în Ucraina

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Membru2 (acum 7 ani)

Fertilitatea femeiei scade cu varsta, de aceea e greu de spus daca puteti ramane insarcinata pe cale naturala, de asemenea e greu de vorbit de rezerva ovariana si calitatea ovocitelor cand lipsesc analizele

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

elizaveta (acum 7 ani)

Ar fi normal ca să mergeți la un medic ginecolog pentru a face analize și doar atunci sa faceți concluzii.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: