Dr Aursulesei

Infertilitate feminina
Intrebare postata de MisuSte cu 14 ani in urma

Ce parere aveti de dr Aursulesei?(Iasi) Eu merg la el de 6 luni si nu-mi inspira incredere ,analizele sotului sunt bune ,ale mele la fel, insa el spune ca poate e plecat sotul din tara de nu raman insarcinata.
Prtoblema cred ar fi ca eu am RH negativ
Voi ce spuneti?
Recomandatimi un Dr bun in IASI,BACAU,NEAMT
Merci

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (105)

raluca (acum 14 ani)

Daca nu-ti inspira incredere acest medic de ce nu-l schimbi? Totusi in 6 luni de cand mergi la ce analize ti-a facut atat tie cat si sotului? Ti-a spus ca suferi de ceva anume? Te trateaza? Astept raspuns

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Roda (acum 14 ani)

Dr. Aursulesei este f. bun, dar iti recomand un tratament homeopatic la Dr. Mihai Vieriu de la Spitalul CFR din Iasi. "Face" copii pe banda cu picaturile lui homeopate. Daca nu-ti lipsesc parti componente ale aparatului genital fugi la el grabnic. nu astepta sa imbatranesti. Succes!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

miha (acum 14 ani)

Am schimbat dr cu :Hassan Akad undeva in Pacurari Clinica EKOMED;urmez un tratament sper sa fie un dr bun(si acesta a zis ca nu avem nici o problema) stii ceva de dansul?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

miha (acum 14 ani)

Am schimbat dr cu :Hassan Akad undeva in Pacurari Clinica EKOMED;urmez un tratament sper sa fie un dr bun(si acesta a zis ca nu avem nici o problema) stii ceva de dansul?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adrienne (acum 14 ani)

Vi-l pot recomanda pe dr. ONOFRIESCU,intalirea mea cu el a fost f. benefica. Este la maternitatea Cuza Voda si are cabinet particular pe langa autogara.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

miha (acum 14 ani)

Am schimbat dr cu :Hassan Akad undeva in Pacurari Clinica EKOMED;urmez un tratament sper sa fie un dr bun(si acesta a zis ca nu avem nici o problema) stii ceva de dansul?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Adrienne (acum 14 ani)

In Bacau, dr. IOSUB VERONICA, medic ginecolog,cabinet particular " Minerva Medica ",tel. 0234/544 955. Rectific.....cabinetul dr. Onofriescu este pe langa fosta autogara, acum parca este Bila, nu stiu exact.....Cred ca s-a inteles ca este in IASI. Pe acesti doi medici ii cunosc si-i recomand cu toata increderea.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

crina s (acum 14 ani)

La Neamt il recomand pe DR.Rugina,are cabinet linga gara Piatra Neamt,tel.0233/237969.Parerea mea este ca Dr.Aursulesei probabil este un chirurg bun pentru ca mie mi-a recomandat sa scot un chist cu tot cu ovar.Eu nu vreu sa-mi scot si ovarul ,asa ca am renuntat la Dr.Aursulesei

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Elena24158458 (acum 14 ani)

salut! Sa stiti ca doctorul Aursulesei este un medik fff bun. Cunosc persoane care doar cu ajutorul domnului Aursulesei au rezolvat multe situatii destul de grave. Eu personal sunt multumita de acest doctor si il recomand cu multa sinceritate. bafta si pupici

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

miha (acum 14 ani)

Am schimbat dr cu :Hassan Akad undeva in Pacurari Clinica EKOMED;urmez un tratament sper sa fie un dr bun(si acesta a zis ca nu avem nici o problema) stii ceva de dansul?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

euu (acum 11 ani)

serios? citeste asta http://www.urbaniulian.ro/2012/08/08/malpraxis-medical-medicul-le-a-recomandat-sa-si-ucida-copilul/

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Elena B. (acum 14 ani)

Sunt 2 doctori Aursulesei, sot si sotie. Am auzit ca el ar fi mai bun decat ea.(A facut parte din echipa de dr ai d-lui dr Pricop)

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Elena24158458 (acum 14 ani)

eu ziceam de el nu de ea.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

doamnaclara (acum 14 ani)

nu e vorba care e mai bun ca ei fac lucruri diferite;el inspital si la cabinet iar ea e cu inseminari,histeroscopii si fertilizari la clinica privata iscare

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

ROZI (acum 13 ani)

TOT RESPECTUL SI ADMIRATIA PENTRU DOCTORUL HASSAN AKAD.UN ADEVARAT PROFESIONIST .

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

madalina (acum 13 ani)

Salutare. Are careva nr de mobil al domnului doctor Aursulesei? Multumesc. Best wishes.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

elena vrabie (acum 13 ani)

buna.este un doctor bun ,dar depimde in ce fel de toane i`l prinde fiecare(probabil). eu am fost la dansul si sunt multumita de serviciile lui.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

bianca (acum 13 ani)

depinde in ce toane il gasesti
ii plac spagile f mari si te expediaza cat mai repede
si mai depinde si ce alcoolemie are

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

nadine (acum 13 ani)

imi pare rau sa-ti spun vis avsi de spaga.eu am doi copii nascuti cu el si sarcina supravegheata de dansul."spaga",eu ii spun multumirea i-am dat-o dupa ce am nascut si s-a comportat exemplar.doar cuvinte de lauda

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

printesa razboinica ;) (acum 13 ani)

super tare faza cu alcoolemia,,,da si la ea se potriveste,,crek de aia s-au luat

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Pag 1 din 6