Urinari frecvente ajutor!

Infectii urinare
Intrebare postata de 98Cosmin98 cu 11 ani in urma

Buna ziua,Doamna Doctor,am 14 ani,sunt baiat, si am o problema.Dupa ce m-a masturbez ,urinez frecvent,daca nu o fac urinarea este normala.Este destul de neplacuta senzatia de urinare deasa,ea se simte pe durata a catorva zile.Care ar putea fi cauza?si daca m-as lasa nu ar fi o solutie deoarece atunci cand o sa fac dragoste cu o fata..se va intampla lafel.Am facut mai demult cand am avut problema aceasta un test al urinei in caz ca ar fi vreo infectie urinara si totul a fost ok,iar diabet nu ar avea cum sa fie..din moment ce urinarea este dupa masturbare si nu persista tot timpul.Si cum as putea sa le spun parintilor?ca sa le spun ca dupa masturbare urinez frecvent..cam greu.multumesc,stima Doamna Doctor!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (2)

Anonim (acum 11 ani)

Urinezi asa frecvent din cauza masturbarii. Daca o perioada de timp nu te-ai masturba ai observa ca nu mei urinezi asa frecvent. Trebuie sa nu te mai masturbezi. Inlocuieste-o cu alceva.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

98Cosmin98 (acum 11 ani)

Multumesc..o sa incerc..doamne ajuta sa reusasca

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: