Am o problema mare ... Va rog ajutor :(

Streptococi, stafilococi si alte bacterii
Intrebare postata de 26Radu26 cu 10 ani in urma

Nu mai stiu ce sa fac, sunt niște musculite de care nu pot scapă , îmi intra in orificii in toate mai exact si mai mult se manifesta seara dar si ziua se manifesta dar mai putin ! Am ajuns sa nu mai am somn si sa nu pot sta linistit in casa ma terorizează sunt mici abia le vad si nu le vad tot timpul dar le simt ba in ureche ba in ochi ba in anus , in penis cum intra sunt foarte mici si nu ma crede soția ... Când vin seara acasa ma pun in pat încep si vin din toate părțile si când îmi ajung in stomac îmi chioraie matele de parca nu am mâncat , in oki când îmi intra îmi "scârțâie " si nasul la fel , am reușit odata sa prind una dar era turtita de mine încercând sa o prind, ma terorizează mia dat viata peste cap si nu mai stiu ce sa fac , am simptomele astea de vara trecută de la mare si nu erau atat de intense , din câte îmi dau eu seama se înmultesc si asa simptomele se amplifica, îmi este foarte greu sa pun capul pe perina seara ca stiu ce ma așteaptă . Sunt din ce in ce mai multe si am observat ca sar ca purecii si zboară sunt foarte agile si minuscule , in fiecare dimineata ma doare capul si ochii si pana si câinele le "vânează" când sunt pe el ii face la fel stomacul ca mie si nevestemii, si il vad din ce in ce mai trist si lipsit de viata ca si mine de altfel, am facut tot felul de analize pentru paraziți nu a ieșit nimic , ceva trăiește de pe corpul meu si nu stiu ce va rog frumos sa ma ajutati cu o părere e cat se poate de serios!!! Nu mai stiu ce sa fac si unde sa merg acasa seara sa stau 2 3 ore dupa care sa merg in hoteluri, dimineata majoritatea nu mai sunt in corpul meu , sa împuținat numărul lor dar in câteva saptamâni au fost si mai mulți , ajutor va rog nu mai pot

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (3)

Carmen (acum 10 ani)

Doamne fereste! Cate ne mai sunt date sa citim pe site-ul asta. Daca nu ai si alt gen de probleme, cheama si tu echipa de dezinsectie

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

26Radu26 (acum 10 ani)

In zadar , am chemat dar degeaba

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Andra (acum 9 ani)

Ați scăpat de aceasta problema cu acele musculițe?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: