Ameteli

Hernie de disc
Intrebare postata de elena55135787 cu 13 ani in urma

Am o hernie de disc L4-L5 mediana necompresa pe radacina
am luat tratament timp de doua saptamani paracetamol milgama si refrenretard
si ma simpt foarte rau am ameteli respiratie grea am fost laspital si nu mi sa spus nimic concret mi sa dat drumul acasa fara niciun diagnostic iar eu ma simpt incontinuare rau am 26 de ani si 45 kg

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (7)

kmy team (acum 13 ani)

Va recomand un consult de specialitate la un medic de recuperare, medicina fizica si balneologie. Daca sunteti din Bucuresti, cabinetul nostru va poate pune la dispozitie consult de specialitate + kinetoterapie + masaj + fizioterapie. Mai multe detalii gasiti pe cabinet-masaj.ro.
Multa sanatate
KMY Team

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

dan (acum 13 ani)

am discopatie cervicala c5 c6 am si ameteli pierderi de echilibru am facut control medical la neuro,orl,acuma fac fizioterapie nu stiu ce sa mai fac va rog daca puteti sa ma ajutati va multumesc mult.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

mimi (acum 13 ani)

AJUTOR CU UN SFAT institutul de recuperare, fizioterapie si.. buc. -str. sf. Dumitru si institutul de medicina alternativa si. acup...bucuresti
si eu am aceste simptome si acest diagnostic si chiar mai mult de atat si vreau sa ajung la ele urgent.abia ma mai tin pe picioare. Sanatate

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

gica (acum 13 ani)

am o hd l1 l2 fara compresie pe nerv ,am mici dureri la niv. discului ar trebui operata /

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Amnesia (acum 13 ani)

eu am dicopatie cervicala C4-C5 .am facut radiografie cervicala,urmeaza sa fac si un RMN pt ca s-ar putea sa am hernie de disc cervical.medicul la care am fost mi-a zis sa iau Katadolon,Milgamma si Gabaran.pt cel din urma am citit pe internet ca ar fi pt epilepsie,dar eu nu am asa ceva.este bun si pt discopatia asta?aceste medicamente intereactioneaza cu Betalok ZOK sau Aspenter?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Dan M 0724 638604 (acum 13 ani)

Va recomand sa beti apa kangen. Este produsa de un echipament japonez, medical, printr-o tehnologie reevolutionara. Va rog sa cititi mai multe pe site: www.apaviekangen.ro
Daca sunteti din zona Constanta, va rog sa ma contactati si va ofer eu acesta apa, gratuit.
Pentru informatii suplimentare, va stau la dispozitie.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

emil (acum 11 ani)

sa bem apa? ce gluma p***a!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: