Ce remediu mai exista ptr durerile de spate???

Hernie de disc
Intrebare postata de HERNIE DE DISC cu 13 ani in urma

Buna ziua ma numesc iulian si am 30 de ani,,,,sunt operat de 5 ani de hernie de disc!!!de 2 saptamani am inceput sa am o durere groaznica pe toata partea stanga fund, picior,,inclusiv p***a piciorului amortita,
,dureri groaznice,,pur si simplu nu pot merge,,nu pot sta in fund,,nu pot sa dorm,,pfffff tragic pe mine deoarece am numai 30 de ani!!!am luat tot felul de pastile,creme,centuri electrice...degeaba..va rog frumos care poate sami dea un sfat???ce remediu exista fara a ajunge iar la operatie..va multumesc!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (6)

Nelu (acum 13 ani)

salut! si eu sunt in aceiasi situatie. sunt operat de 6 ani si au reaparut durerile de cateva saptamani. fara operatie? nu stiu inca. am auzit de ozonoterapie si chiar azi am trimis un mail la clinica din bucuresti. astept raspuns! incearca si tu! cine stie.. bafta si multa sanatate!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

gica (acum 13 ani)

descrie te rog in ce consta ozonoterapia

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

HERNIE DE DISC (acum 13 ani)

apoi ce sa mai zic......incep sami fac durerea drept prieten,,,,tot atata reflexoterapie,fizioterapie,,ozonoterapie¿?¿?¿?cred ca sunt bune ptr anumite dureri,,sau raceli..am facut luni de zile fizioterapie,,si am constatat ca mai bine dau bani degeaba la doctori toti te mint ca te vindeca,,ca iti trece durerea,,numai vb dulci!!!!ozonoterapia asta ce mai e si asta¿?¿?¿face cineva publicitate ptr asta¿?¿?alta p***ae,,,,,pana mai facem ceva investigatii cred ca am sa mai suport durerea!!!asta e...cu rspect...

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Dan M 0724 638604 (acum 13 ani)

Va recomand sa beti apa Kangen. Este produsa de un echipament japonez, medical, printr-o tehnologie revolutionara. Va rog sa cititi mai multe pe site: www.apaviekangen.ro
Daca sunteti din zona Constanta, va rog sa ma contactati si, va ofer eu aceasta apa gratuit.
Pentru informatii suplimentare, va stau la dispozitie.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

laurentiu Cta (acum 10 ani)

Am o durere de spate care s-a lasat pe fesa stanga,spre coapsa''''unde o simt ca o gheara.Simt si o amorteala in calcai si merg schiopatand.Durerea din coapsa s-a pus in timp ce dormeam.Initial am crezut ca este un carcel..Am urmat un tratament injectabil cu NEO-ENDUSIX si pastile CELECOXIB dar fara efect.Ce as putea face ca durerea sa ma lase?

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Petre marian (acum 8 ani)

Azi 22-12-2015 am vrut sa mă ridic din pat și ma loat o durere groznica de sold și sa lăsat și în genunchi și în gamba talpa picor ului este amortita !cine poate sa îmi zică Cum pot sa tatez durere groaznica ? Va mulțumesc cu respect!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: