Buna

Hepatita
Intrebare postata de nebunell cu 13 ani in urma

Buna pot sa ma angajez ca ospatar daca in urma cu 2 ani am fost gasit ca purtator de virus hepatic b dar a zis ca nu am nevoie de tratament ca nu ii activ sau cam asa ceva am repetat analizele din 6 in 6 luni si tot asa a iesit dar a zis ca nu imi trebuie tratament multumesc anticipat

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (2)

anutzamihaescu (acum 13 ani)

Buna hepatita B nu se ia asa cum credem noi ceea ce ai tu este un inceput de hepatita purtatorul ia tratament, hepatita C se ia prin saliva si prin transmitere sexuala asa ca poti sta linistit ca nu este nici o problema, ca sa te fac sa intelegi mamei mele i-au spus ca este suspecta de hepatita B si la fel nu i-au dat tratament i-au spus ca nu este nici o problema si nu i--au administrat nici un tratament cand au descoperit medicii de hepatita practic i-au facut analize ptr operatie si nu exista pericolul de a transmite si la alte persoane asa ca iti doresc succesc si multa sanatate!!!

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Iulia (acum 10 ani)

Recrutam OSPATARI si Ajutoare de Ospatari cu experienta pentru un hotel de 5 stele din Bucuresti.

Veti participa la organizarea a diferite evenimente private (conferinte, coffe-break, cocktail-uri, nunti, petreceri private, Craciun si Revelion). In acest scop, vom incheia un contract de colaborare si veti participa la evenimente in cadrul clientului nostru. Tariful este platit pe ora (intr-o zi din saptamana, pentru toata saptamana anterioara), un eveniment ac***a loc intre 8 si 14 ore (in toate momentele zilei), 3-6 evenimente/ saptamana.

Pentru aplicatie, va rugam sa trimiteti cv-ul dvs pe adresa de e-mail: [email protected], specificand postul pentru care aplicati.
Cerinte
- minima experienta in domeniu
- responsabil si organizat
- punctual
- serios
Beneficii Oferite
Este un tarif pe ora, platit saptamanal.
Descrierea firmei
Agentie de recrutare si plasare de personal.

A1 Recruitment & Temporary Employment este operator de date cu caracter personal conform Legii nr. 677/ 2001. Transmiterea aplicatiei electronice la oricare dintre anunturile publicate de companie prin intermediul site-ului reprezinta acordul dumneavoastra pentru prelucrarea datelor personale incluse in CV, scrisoarea de intentie si mini-interviu.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: