Hemoroizi???

Hemoroizi
Intrebare postata de ele_ioana cu 11 ani in urma

Buna ziua! Am si eu o problema. Mi-a aparut o galma in zona dintre anus si vagin. Initial am crezut ca este din cauza lenjeriei intime asa ca am inceput sa port numai din bumbac. Aceasta galma este dureroasa cand stau in anumite pozitii si uneori chiar ustura. Nu curge sange, este doar o umflatura dureroasa. Ce ar putea fi? Cum as putea sa scap de ea? Pentru ca imi este rusine sa merg la medic la consult.

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez intrebarea pentru:

Raspunsuri (2)

Dr. Marius Fodor MDr. Marius Fodor este un medic autorizat SFM (acum 11 ani)

Buna Ziua,
Ceea ce aveti tine de anus sau de sfera ginecologica. Nu trebuie neglijata si va recomand un consult.
Cu stima,
Dr M. Fodor
www.chirurgie-drfodor.ro

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru:

Raspunde intrebarilor din grupul Hemoroizi.

eva40 (acum 11 ani)

stimata damna,am citit reclamele cabinetelor medicale,mai sus,insa despre cauza stimatii colegi nu au vorbit.Dvs aveti un ficat gras,indigestie eventual parazitoza.Ar fi bine sa va refaceti metabolizmul apoi pas cu pas va reglati functiile digestive,cardiovasculare etc.as avea nevoie de mai multe informatii despre dvs

Pentru a vota trebuie sa fiti autentificati!

Doresc sa raportez raspunsul pentru: